Наказ Державної служби статистики України “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 13-зв’язок (квартальна) “Звіт про наявність засобів зв’язку” від 22.07.2013 р. № 223

Втрата чинності: 01.02.2015 р.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 22 липня 2013 року № 223

Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 13-зв’язок (квартальна) “Звіт про наявність засобів зв’язку”

Наказ втратив чинність з 1 лютого 2015 року
(згідно з наказом Державної служби статистики України
від 29 жовтня 2014 року № 318)

Додатково див. роз’яснення
Державної служби статистики України
від 10 жовтня 2013 року № 18.1-12/13
Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України “Про державну статистику”, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики зв’язку й отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації наказую:
1. Затвердити форму державного статистичного спостереження № 13-зв’язок (квартальна) “Звіт про наявність засобів зв’язку”, що додається, та ввести її у дію зі звіту за I квартал 2014 року.
2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб та їхні відокремлені підрозділи, які здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій і внесені до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, який веде Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.
3. Департаменту статистики послуг (Калачова І. В.) здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 лютого 2014 року наказ Держстату України від 09 серпня 2012 року № 339 “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 13-зв’язок (квартальна) “Звіт про наявність засобів зв’язку”.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.
Голова
О.Г. Осауленко
Наказ Державної служби статистики України “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 13-зв’язок (квартальна) “Звіт про наявність засобів зв’язку” від 22.07.2013 р. № 223

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>