Лист Міністерства соціальної політики України “Щодо індексації грошових доходів населення” від 07.10.2015 р. № 263/10/136-15

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 07.10.2015 р. № 263/10/136-15
Щодо індексації грошових доходів населення
Департамент стратегічного планування та аналізу Міністерства соціальної політики України розглянув лист <…> щодо індексації заробітної плати і повідомляє.
Пунктом 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. № 1078 (із змінами) визначено, що місяць, в якому відбувається підвищення грошових доходів у зв’язку із розширенням зони обслуговування, збільшенням обсягу робіт, суміщенням професій (посад),виконанням обов’язків тимчасово відсутнього працівника, оплатою за роботу за сумісництвом на одному підприємстві, а також за рахунок збільшення розміру премії, не вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації (у разі, коли не відбувається підвищення тарифної ставки (окладу)).
Аналогічно можна не вважати місяць базовим при зростанні заробітної плати за рахунок збільшення педагогічного навантаження.
Оскільки з вересня 2015 року у працівників бюджетної сфери відбулося підвищення посадових окладів (тарифних ставок), то цей місяць став базовим при обчисленні індексу споживчих цін для проведення індексації.
У такому випадку, при визначенні суми підвищення заробітної плати враховуються всі складові заробітної плати, зокрема вищезазначені у пункті 5 Порядку.
Зміна обсягу педагогічного навантаження у місяці підвищення тарифної ставки (посадового окладу) також враховується при визначенні суми зростання заробітної плати.
Директор Департаменту
стратегічного планування та аналізу
О. Крентовська
Лист Міністерства соціальної політики України “Щодо індексації грошових доходів населення” від 07.10.2015 р. № 263/10/136-15

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>