Лист Міністерства соціальної політики України “Щодо виплати матеріальної допомоги для оздоровлення” від 11.09.2013 р. № 10212/0/14-13/13

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 11.09.2013 р. № 10212/0/14-13/13
Щодо виплати матеріальної допомоги для оздоровлення
Міністерство соціальної політики України <…> щодо виплати допомоги для оздоровлення посадовим особам місцевого самоврядування <…> повідомляє.
Частиною п’ятою статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” передбачено надання посадовим особам місцевого самоврядування щорічної відпустки з виплатою допомоги для оздоровлення у розмірі посадового окладу.
Водночас частиною третьою статті 21 цього Закону умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування визначаються Кабінетом Міністрів України.
На даний час умови оплати праці державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування визначаються згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (із змінами).
Згідно з підпунктом 3 пункту 2 зазначеної постанови керівникам органів надано право за наявності коштів надавати працівникам допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника.
Це одна й та сама допомога, виплата якої у розмірі посадового окладу є обов’язкова.
При цьому, відповідно до пункту 6 цієї постанови радою приймається рішення про виплату сільським головам, їх заступникам матеріальної допомоги для оздоровлення у розмірах, передбачених цією постановою, у межах затверджених видатків на оплату праці.
Під час формування фонду оплати праці на рік для кожного працівника передбачається одна допомога для оздоровлення.
Що стосується виплати допомоги для оздоровлення при наданні частини відпустки, то відповідно до статті 12 Закону України “Про відпустки” щорічну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів.
У випадку поділу щорічної відпустки на частини зазначена допомога може виплачуватися працівникові при наданні однієї (будь-якої) частини щорічної відпустки за відповідний період роботи за заявою працівника.
Заступник Міністра –
керівник апарату
В. Коломієць
Лист Міністерства соціальної політики України “Щодо виплати матеріальної допомоги для оздоровлення” від 11.09.2013 р. № 10212/0/14-13/13

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>