Лист Міністерства освіти і науки України “Про посадовий оклад головного бухгалтера ДНЗ” від 30.07.2014 р. № 1/11-12202

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 30.07.2014 р. № 1/11-12202
Про посадовий оклад головного бухгалтера ДНЗ
(Витяг)
<…>
На сьогодні оплата праці працівників усієї бюджетної сфери, зокрема сфери освіти, здійснюється на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (з унесеними змінами).
На виконання зазначеної постанови Міністерством освіти і науки України було видано наказ від 26.09.2005 р. № 557 “Про впорядкування умов оплати праці та затвердженні схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ” (зі змінами та доповненнями).
Згідно із зазначеним нормативно-правовим актом посадовий оклад головного бухгалтера закладів і установ освіти (у тому числі й дошкільних навчальних закладів) установлюється на 10 – 30 відсотків нижче, ніж посадовий оклад відповідного керівника, визначений за схемами тарифних розрядів, затверджених згаданими вище нормативно-правовими актами.
Ще раз підкреслюємо і звертаємо <…> увагу на те, що якщо згідно з чинним нормативно-правовим актом директор має право на підвищення посадового окладу, то при обчисленні посадового окладу головного бухгалтера береться не підвищений посадовий оклад, а оклад, визначений за схемою тарифних розрядів.
Заступник Міністра -
керівник апарату
О. Дніпров
Лист Міністерства освіти і науки України “Про посадовий оклад головного бухгалтера ДНЗ” від 30.07.2014 р. № 1/11-12202

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>