Указ Президента України від 13.12.1996 р. № 1207/96

Редакція від 13.12.1996 р.

УКАЗ

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені “Офіційний вісник України”

З метою оперативного і повного забезпечення правовою інформацією органів державної влади, підприємств, установ і організацій, доведення актів законодавства України до відома громадян постановляю:
1. Установити, що інформаційний бюлетень “Офіційний вісник України”, який засновується і видається Міністерством юстиції України, є щотижневим офіційним виданням, у якому публікуються державною мовою:
закони України;
укази і розпорядження Президента України, постанови і розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативний характер;
акти Конституційного Суду України;
нормативно-правові акти Національного банку України;
міжнародні договори України, що набрали чинності;
нормативні акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, зареєстровані Міністерством юстиції України.
Тексти законів та інших нормативно-правових актів подаються до Міністерства юстиції України як державною мовою, так і в перекладі на російську мову.
Міністерству юстиції України забезпечити видання законів та інших нормативно-правових актів України у перекладі на російську мову.
2. Кабінету Міністрів України:
припинити з 1 січня 1997 року видання “Зібрання постанов Уряду України”;
вирішити у місячний строк питання про передачу Міністерству юстиції України бюджетних та інших асигнувань, передбачених на видання зазначеного зібрання, а також визначити порядок використання коштів, одержаних від розповсюдження інформаційного бюлетеня.
3. Центральним і місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування вжити заходів до забезпечення підвідомчих їм підприємств, установ та організацій інформаційним бюлетенем “Офіційний вісник України”.
4. Розповсюдження інформаційного бюлетеня “Офіційний вісник України” проводити шляхом відкритої передплати та роздрібної торгівлі.
Міністерству зв’язку України забезпечити на договірній основі з Міністерством юстиції України організацію і проведення передплати на інформаційний бюлетень “Офіційний вісник України”.
Президент України                                                 Л. КУЧМА
м. Київ
13 грудня 1996 року
№ 1207/96
Указ Президента України від 13.12.1996 р. № 1207/96

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>