Ухвала Господарського суду м. Києва “Щодо повернення позовної заяви у зв’язку з невідправленням копії позову відповідачеві-нерезиденту” від 13.09.2010 р. у справі № 05-5-20/10835

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА
УХВАЛА
про повернення позовної заяви
від 13.09.2010 р. у справі № 05-5-20/10835
Суддя , розглянувши
позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю “Консалтингова компанія “Сідкон”
до 1. Товариства з обмеженою відповідальністю “СТРАБІС”
2. Компанія “BUFFЕRSTONE LIMITED”
3. Товариства з обмеженою відповідальністю “СТРАБІС ВЕБ”
про припинення дій, що порушують авторські права, заборону використання твору,
стягнення 6976 000 грн.
ВСТАНОВИВ:
Не подано доказів, що підтверджують викладені в заяві обставини (згідно ч. 2 ст. 36 ГПК України письмові докази подаються в оригіналі, або в належним чином засвідченій копії). Вами ксерокопії документів належним чином не засвідчені.
Копії документів засвідчуються шляхом проставлення печатки підприємства на кожній сторінці документа, або на зворотній сторінці прошитої копії документа, напису “копія вірна” та підпису посадової особи, яка має відповідні повноваження, з зазначенням її посади, дати засвідчення копії документа.
Не подано доказів надсилання відповідачеві-2 копії позовної заяви і доданих до неї документів.
Як зазначає позивач у супровідному листі № 105 від 08.09.2010 р., який додано до позовної заяви, оскільки відповідач-2 – Компанія “Bufferstone Limited” є нерезидентом України, відповідно, документи підлягають врученню через направлення відповідного судового доручення, в зв’язку з чим позивачем надано суду копію позовної заяви та доданих до неї документів для відповідача-2.
Вимоги ст. 57 ГПК України передбачають додання до позовної заяви доказів, що підтверджують відправлення відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів.
Приписи вказаної статті, а також інше чинне законодавство України не звільняють позивачів від обов’язку надсилання позовної заяви і доданих до неї документів відповідачу-нерезиденту, незалежно від подальшого вручення судових документів у відповідності до положень Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах або у відповідності до умов Двосторонньої угоди.
Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених порушень.
Керуючись п.п. 3, 6 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву і додані до неї матеріали повернути позивачеві без розгляду.
Суддя
В.В. Палій
Ухвала Господарського суду м. Києва “Щодо повернення позовної заяви у зв’язку з невідправленням копії позову відповідачеві-нерезиденту” від 13.09.2010 р. у справі № 05-5-20/10835

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>