Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України “Про віднесення операцій з фінансовими активами до фінансових послуг” від 03.04.2009 р. № 231

Редакція25.03.2014 р.

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 03 квітня 2009 року № 231
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 квітня 2009 р. за № 373/16389

Про віднесення операцій з фінансовими активами до фінансових послуг

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженням
Національної комісії, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків фінансових послуг,
від 6 лютого 2014 року № 352
Відповідно до пункту 1 частини першої статті 1 та пункту 6 частини першої статті 28 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” та підпункту 7 пункту 4 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого Указом Президента України від 4 квітня 2003 року № 292, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України ПОСТАНОВИЛА:
1. Пункт 1 виключено
(згідно з розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, від 06.02.2014 р. № 352, у зв’язку з цим пункти 2 – 6 вважати відповідно пунктами 1 – 5)
1. Операції фінансових установ з придбання іпотечних активів та/або набуття права вимоги за забезпеченими іпотекою кредитами (позиками), які здійснюються з метою випуску іпотечних цінних паперів відповідно до статті 28 Закону України “Про іпотеку”, статті 2 Закону України “Про іпотечні облігації”, а також статей 16 та 31 Закону України “Про іпотечне кредитування, операції з консолідованим іпотечним боргом та іпотечні сертифікати”, є фінансовими послугами.
2. Департаменту державного регулювання та розвитку ринків фінансових послуг разом з юридичним департаментом забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.
3. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника забезпечити опублікування цього розпорядження в засобах масової інформації після його державної реєстрації.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Комісії – директора департаменту нагляду за фінансовими компаніями.
5. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Голова Комісії
В. Суслов
 

 

ПОГОДЖЕНО:
 

 

Перший заступник Голови
Національного банку України
А.В. Шаповалов
 
Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва

К. Ващенко

Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України “Про віднесення операцій з фінансовими активами до фінансових послуг” від 03.04.2009 р. № 231

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>