Роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України “Щодо оприлюднення інформації про закупівлю” від 20.01.2015 р.

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
РОЗ’ЯСНЕННЯ
від 20 січня 2015 року
Щодо оприлюднення інформації про закупівлю
У зв’язку із численними надходженнями звернень від суб’єктів сфери державних закупівель щодо інформування та оприлюднення інформації про закупівлю Мінекономрозвитку повідомляє.
З 20.04.2014 набрав чинності Закон України “Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014 № 1197-VII (далі – Закон), який встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Згідно статті 10 Закону інформація про закупівлю безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу (офіційний загальнодержавний веб-портал “Державні закупівлі” за адресою в мережі Internet www.tender.me.gov.ua).
Наказом Мінекономрозвитку від 25.06.2014  № 743 “Про затвердження Порядку розміщення інформації для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель” встановлено, що наповнення веб-порталу Уповноваженого органу з питань закупівель (далі – веб-портал) здійснює державне підприємство “Зовнішторгвидав України”.
Ураховуючи викладене, повідомляємо про необхідність самостійного поданнязамовниками для оприлюднення на веб-порталі інформації про закупівлю до державного підприємства “Зовнішторгвидав України”.
Крім того звертаємо увагу, що Законом не встановлено обов’язку надсилання річного плану, змін до нього та іншої інформації про закупівлю до Уповноваженого органу.
Заступник директора департаменту
державних закупівель та державного замовлення
Лілія Дудник
Роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України “Щодо оприлюднення інформації про закупівлю” від 20.01.2015 р.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>