Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку реєстрації деяких спадкових справ у Спадковому реєстрі” від 15.04.2015 р. № 210

Редакція: 28.04.2015 р.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 15 квітня 2015 року № 210

Про затвердження Порядку реєстрації деяких спадкових справ у Спадковому реєстрі

Відповідно до статті 11Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України” і статті 9Закону України “Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції” Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок реєстрації деяких спадкових справ у Спадковому реєстрі, що додається.
Прем’єр-міністр України
А. Яценюк
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 15 квітня 2015 року № 210
ПОРЯДОК
реєстрації деяких спадкових справ у Спадковому реєстрі
1. Цей Порядок визначає процедуру реєстрації у Спадковому реєстрі заведених на підставі статті 111 Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України” і статті 91 Закону України “Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції” спадкових справ (далі — заведені спадкові справи).
2. Реєстраторами Спадкового реєстру щодо заведених спадкових справ є державні нотаріальні контори, приватні нотаріуси, які мають доступ до Спадкового реєстру відповідно до Порядку державної реєстрації заповітів і спадкових договорів у Спадковому реєстрі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 491 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 35, ст. 1459) (далі — реєстратори).
3. Порядок внесення до Спадкового реєстру відомостей про заведені спадкові справи визначається Мін’юстом.
4. Реєстратор вносить до Спадкового реєстру відомості про заведену спадкову справу щодо:
спадкодавця;
номера спадкової справи, дати та місця її заведення, місця зберігання;
видачі свідоцтва про право на спадщину;
визнання свідоцтва про право на спадщину недійсним (вид, дата та номер документа, на підставі якого свідоцтво про право на спадщину визнане недійсним, найменування суду (видавець);
додаткових відомостей;
реєстратора.
5. Внесення до Спадкового реєстру відомостей про заведені спадкові справи здійснюється реєстраторами на підставі заяв, що свідчать про волевиявлення щодо спадкового майна, спадкоємців, виконавців заповіту, осіб, заінтересованих в охороні спадкового майна, або вимоги кредиторів.
6. Реєстратор здійснює реєстрацію заведених спадкових справ у Спадковому реєстрі у день заведення спадкової справи.
7. Реєстратор для підтвердження факту внесення до Спадкового реєстру відомостей про заведену спадкову справу готує витяг про внесення реєстраційного запису про заведену спадкову справу до Реєстру в порядку, визначеному Мін’юстом.
8. Отримання із Спадкового реєстру відомостей про заведену спадкову справу здійснюється у порядку, визначеному Мін’юстом.
Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку реєстрації деяких спадкових справ у Спадковому реєстрі” від 15.04.2015 р. № 210

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>