Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку фінансового забезпечення діяльності військово-цивільних адміністрацій” від 15.04.2015 р. № 207

Редакція: 15.04.2015 р.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 15 квітня 2015 року № 207

Про затвердження Порядку фінансового забезпечення діяльності військово-цивільних адміністрацій

Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок фінансового забезпечення діяльності військово-цивільних адміністрацій, що додається.
Прем’єр-міністр України
А. Яценюк
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 15 квітня 2015 року № 207
ПОРЯДОК
фінансового забезпечення діяльності військово-цивільних адміністрацій
1. Цей Порядок визначає механізм фінансування військово-цивільних адміністрацій, зокрема оплати праці їх працівників та грошового забезпечення військовослужбовців військових формувань, утворених відповідно до закону, осіб рядового і начальницького складу правоохоронних органів, які відряджаються до них в установленому законодавством порядку.
2. Фінансування здійснюється:
1) військово-цивільних адміністрацій населених пунктів — за рахунок коштів місцевого бюджету населеного пункту, в якому утворено військово-цивільну адміністрацію;
2) обласних та районних військово-цивільних адміністрацій — за рахунок коштів державного та відповідного місцевого бюджету.
3. Кошти обласних та районних бюджетів для здійснення обласними та районними військово-цивільними адміністраціями повноважень обласних та районних рад передбачаються шляхом встановлення бюджетних призначень у таких бюджетах в обсягах, що не перевищують відповідні бюджетні призначення на попередній бюджетний період, за окремим кодом тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів у вигляді субвенції з місцевого бюджету розпоряднику коштів державного бюджету.
Головний розпорядник коштів місцевого бюджету згідно з бюджетними призначеннями перераховує кошти розпоряднику коштів державного бюджету на окремий спеціальний реєстраційний рахунок, відкритий в установленому порядку в органі Казначейства за місцем обслуговування розпорядника бюджетних коштів.
4. Розмір заробітної плати працівників обласних та районних військово-цивільних адміністрацій визначається згідно з умовами оплати праці, встановленими для відповідних працівників районної та обласної держадміністрацій, а працівників військово-цивільних адміністрацій населених пунктів — умовами оплати праці, встановленими для працівників відповідних органів місцевого самоврядування.
Військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, відрядженим до військово-цивільних адміністрацій, виплачується грошове та здійснюється матеріальне забезпечення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2001 р. № 104 “Про порядок і норми грошового та матеріального забезпечення військовослужбовців Збройних Сил, інших військових формувань, осіб начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної кримінально-виконавчої служби, відряджених до державних органів, установ та організацій” (Офіційний вісник України, 2001 р., № 6, ст. 225; 2006 р., № 31, ст. 2233, № 50, ст. 3324; 2008 р., № 28, ст. 883).
Виплата грошового забезпечення проводиться за рахунок коштів військово-цивільних адміністрацій, до яких відряджені військовослужбовці, особи рядового і начальницького складу.
5. Структура і штатний розпис військово-цивільних адміністрацій населених пунктів затверджуються керівником Антитерористичного центру при Службі безпеки за поданням керівника відповідної військово-цивільної адміністрації.
Кошториси, плани асигнувань військово-цивільних адміністрацій населених пунктів затверджуються керівником обласної військово-цивільної адміністрації за погодженням з її фінансовим структурним підрозділом.
Кошториси, плани асигнувань та штатні розписи обласних та районних військово-цивільних адміністрацій затверджуються:
апаратів обласних військово-цивільних адміністрацій — керівником відповідної адміністрації за погодженням з Мінфіном;
структурних підрозділів обласних військово-цивільних адміністрацій, апаратів районних військово-цивільних адміністрацій — керівником обласної військово-цивільної адміністрації за погодженням з її фінансовим структурним підрозділом;
структурних підрозділів районних військово-цивільних адміністрацій — керівником відповідної адміністрації за погодженням з її фінансовим структурним підрозділом.
6. Кошти військово-цивільних адміністрацій населених пунктів обліковуються за кодом тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 010116 “Органи місцевого самоврядування”.
7. Казначейське обслуговування військово-цивільних адміністрацій здійснюється відповідно до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами та Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затверджених Мінфіном.
8. Відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань в органах Казначейства, операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, передбачених для фінансування військово-цивільних адміністрацій, складення та подання бюджетної і фінансової звітності про використання таких коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
9. У разі припинення діяльності військово-цивільних адміністрацій відповідно до частини одинадцятої статті 3 Закону України “Про військово-цивільні адміністрації” витрати, пов’язані з припиненням такої діяльності, здійснюються за рахунок коштів:
відповідного місцевого бюджету (у разі припинення діяльності військово-цивільних адміністрацій населених пунктів);
державного бюджету, передбачених для здійснення виконавчої влади у регіоні (у разі припинення діяльності районних та/або обласних військово-цивільних адміністрацій).
Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку фінансового забезпечення діяльності військово-цивільних адміністрацій” від 15.04.2015 р. № 207

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>