Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про порядок укладення, виконання та денонсації міжнародних договорів України міжвідомчого характеру” від 17.06.1994 р. № 422

Редакція від 27.12.2001 р.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 червня 1994 р. № 422

Про затвердження Положення про порядок укладення, виконання та денонсації міжнародних договорів України міжвідомчого характеру

Відповідно до Закону України “Про міжнародні договори України” і на виконання постанови Верховної Ради України про введення його в дію Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:
Затвердити Положення про порядок укладення, виконання та денонсацію міжнародних договорів України міжвідомчого характеру, що додається.
Прем’єр-міністр України                                     В. МАСОЛ
Міністр
Кабінету Міністрів України                                І. ДОЦЕНКО
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 червня 1994 р. № 422

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок укладення, виконання та денонсації міжнародних договорів України міжвідомчого характеру

1. Міжнародні договори України міжвідомчого характеру укладаються від імені міністерств та інших центральних органів виконавчої влади з відповідними державними органами іноземних держав і міжнародними організаціями, в компетенцію яких входять питання, що регулюються договорами.
2. Пропозиції щодо укладення міжнародних договорів України міжвідомчого характеру подаються до Кабінету Міністрів України міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади за погодженням з МЗС. У разі потреби вони попередньо погоджуються з іншими заінтересованими міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади.
Пропозиції щодо укладення зазначених міжнародних договорів повинні відповідати вимогам пунктів 4 і 7 статті 3 Закону України “Про міжнародні договори України”.
3. Рішення про проведення переговорів і підписання міжнародних договорів України міжвідомчого характеру приймаються міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, до компетенції яких входять питання, що регулюються такими договорами, за погодженням із МЗС і з дозволу Віце-прем’єр-міністра України згідно з розподілом обов’язків.
4. Ведення переговорів з метою підготовки тексту міжнародного договору України міжвідомчого характеру, прийняття тексту такого договору, встановлення його автентичності та підписання здійснюється лише уповноваженими на те особами.
Повноваження на ведення переговорів і підписання зазначених міжнародних договорів надаються відповідним міністерством чи відомством разом з МЗС.
5. У разі коли міжнародний договір України міжвідомчого характеру набуває чинності з моменту його підписання, згода на обов’язковий характер його положень висловлюється у формі підписання міжнародного договору уповноваженою на те особою.
6. Затвердження міжнародних договорів України міжвідомчого характеру, які передбачають набуття ними чинності після затвердження, здійснюється міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, від імені яких були підписані такі договори.
7. Приєднання до міжнародних договорів України міжвідомчого характеру або їх прийняття здійснюється відповідно до пунктів 2 – 6 цього Положення.
8. Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, які уклали міжнародні договори України міжвідомчого характеру, забезпечують виконання зобов’язань Української Сторони, контролюють дотримання прав, що випливають з таких договорів для Української Сторони, і виконання іншими учасниками договору їхніх зобов’язань.
9. Міжнародні договори України міжвідомчого характеру, що набули чинності для України, публікуються у Зібранні діючих міжнародних договорів України та в інформаційному бюлетені “Офіційний вісник України”.
Міжнародні договори України міжвідомчого характеру реєструються у Мін’юсті шляхом включення їх до Єдиного державного реєстру нормативних актів.
10. Оригінали текстів міжнародних договорів міжвідомчого характеру зберігаються МЗС.
Центральні органи виконавчої влади, які укладають міжнародні договори України міжвідомчого характеру, передають до Мін’юсту тексти таких договорів на паперових та електронних носіях у місячний термін після набрання ними чинності для включення до Єдиного державного реєстру нормативних актів.
11. Переклад текстів міжнародних договорів України міжвідомчого характеру іноземною мовою здійснюється міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, від імені яких укладаються такі договори.
Контроль автентичності текстів українською та іноземними мовами здійснює МЗС.
12. Денонсація міжнародних договорів України міжвідомчого характеру здійснюється міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, від імені яких були укладені такі договори, за погодженням із МЗС, іншими заінтересованими міністерствами, відомствами і з дозволу Віце-прем’єр-міністра України згідно з розподілом обов’язків.
Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про порядок укладення, виконання та денонсації міжнародних договорів України міжвідомчого характеру” від 17.06.1994 р. № 422

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>