Постанова Кабінету Міністрів України “Про впровадження штрихового кодування товарів” від 29.05.1996 р. № 574

Редакція: 16.05.2007 р.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 29 травня 1996 року № 574
м. Київ

Про впровадження штрихового  кодування товарів

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановою Кабінету Міністрів України
від 16 травня 2007 року № 744
З метою створення умов для впровадження в Україні інформаційних технологій автоматизованої ідентифікації та електронного обміну даними і створення інформаційної бази для контролю та управління товарно-грошовим обігом Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Запровадити з 1 січня 1997 р. маркування суб’єктами підприємницької діяльності товарів, які виробляються або реалізуються в Україні, штриховими кодами GS1 відповідно до Положення про штрихове кодування товарів.
(абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2007 р. № 744)
Міністерству зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі, Міністерству економіки, Міністерству статистики разом із заінтересованими міністерствами та відомствами і за участю Асоціації Товарної Нумерації України (ЄАН – УКРАЇНА) до 1 вересня 1996 р. розробити та затвердити Положення про штрихове кодування товарів.
2. Прийняти пропозицію Асоціації Товарної Нумерації України про організацію нею роботи, пов’язаної з присвоєнням штрихових кодів GS1 та створенням Центрального депозитарію штрихових кодів вітчизняних товарів для забезпечення органів державної виконавчої влади необхідною інформацією.
(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2007 р. № 744)
3. Міністерству зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі, Міністерству економіки, Міністерству статистики, Міністерству зв’язку, Міністерству транспорту, Міністерству юстиції, Державному митному комітетові, Київській міській державній адміністрації надати Асоціації Товарної Нумерації України необхідну допомогу у створенні Центрального депозитарію штрихових кодів вітчизняних товарів.
Прем’єр-міністр України
П. Лазаренко
 

 

Міністр
Кабінету Міністрів України
В. Пустовойтенко
Постанова Кабінету Міністрів України “Про впровадження штрихового кодування товарів” від 29.05.1996 р. № 574

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>