Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження переліку документів, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві” від 12.08.2015 р. № 584

Не набрав чинності

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 12 серпня 2015 року № 584

Про затвердження переліку документів, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві

Відповідно до частини першої статті 7 Закону України “Про фермерське господарство” Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити перелік документів, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві, що додається.
Прем’єр-міністр України
А. Яценюк
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 серпня  2015 року № 584
ПЕРЕЛІК
документів, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві
1. Виписка з трудової книжки громадянина із записами, які підтверджують стаж роботи в сільському господарстві.
2. Архівна довідка, що містить інформацію про стаж роботи громадянина в сільському господарстві, видана на підставі архівних документів із зазначенням їх пошукових даних.
3. Копія трудового договору (угоди) між працівником і власником підприємства, організації, уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за яким (якою) працівник виконував роботи (надавав послуги) у сільському господарстві.
4. Виписка з погосподарської книги про ведення особистого селянського господарства або участь у веденні особистого селянського господарства.
5. Відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців про види економічної діяльності у галузі сільського господарства, що здійснюються фізичною особою — підприємцем.
Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження переліку документів, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві” від 12.08.2015 р. № 584

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>