Порядок внесення плати за проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, та її розміри, затверджений наказом Мінрегіону від 01.09.2011 № 172

Редакція від 03.10.2011 р.

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 01.09.2011 р. № 172
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
19 вересня 2011 р. за № 1099/19837

Про затвердження Порядку внесення плати за проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, та її розмірів

Відповідно до статті 17 Закону України “Про архітектурну діяльність” та пункту 14 Порядку проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 № 554,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок внесення плати за проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, та її розміри, що додається.
2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 19.11.2009 № 498 “Про затвердження Розміру і порядку справляння плати за видачу кваліфікаційного сертифіката архітектора (його дубліката)”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 08.04.2010 за № 281/17576.
3. Заступнику Міністра Ісаєнку Д. В. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Цей наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Д. В. Ісаєнка.
Міністр                                                                                 А. М. Близнюк
ПОГОДЖЕНО:      
Перший заступник Голови -
Голова ліквідаційної комісії
Державного комітету України
з питань регуляторної політики
та підприємництва                                                            Г. Яцишина
Міністр фінансів України                                                Ф. О. Ярошенко
Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
сторони роботодавців
на національному рівні                                                    О. Мірошниченко
Заступник керівника Спільного
представницького органу всеукраїнських
профспілок та профспілкових об’єднань,
заступник Голови ФПУ                                                   С. М . Кондрюк
Віце-президент Національної спілки
архітекторів України                                                       В. М. Гусаков
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
01.09.2011 № 172
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
19 вересня 2011 р. за № 1099/19837

ПОРЯДОК

внесення плати за проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, та її розміри

1. Цей Порядок визначає механізм внесення плати за проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, та її розміри.
2. Відповідальний виконавець окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури (далі – відповідальний виконавець), при проведенні професійної атестації вносить у повному обсязі плату:
за проведення іспиту – перед проведенням іспиту у розмірі 1,0 мінімальної заробітної плати;
за видачу (обмін) кваліфікаційного сертифіката – після прийняття рішення про видачу (обмін) кваліфікаційного сертифіката у розмірі 0,6 мінімальної заробітної плати.
3. Відповідальним виконавцям, які не склали іспит, плата за його проведення не повертається.
4. У разі прийняття Атестаційною архітектурно-будівельною комісією рішення про відмову у видачі кваліфікаційного сертифіката плата за видачу кваліфікаційного сертифіката не справляється.
5. Плата за проведення професійної атестації вноситься відповідальним виконавцем шляхом перерахування коштів через банки чи відділення поштового зв’язку.
6. Підтвердженням внесення плати за проведення професійної атестації є платіжне доручення або касовий документ банку чи відділення поштового зв’язку.
7. Плата за проведення професійної атестації зараховується на рахунок Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, відкритий в органі Державної казначейської служби.
8. Облік коштів, одержаних за проведення професійної атестації, та контроль за їх використанням здійснюються відповідно до законодавства.
Директор Департаменту
житлового будівництва, будіндустрії та
промисловості будівельних матеріалів
Мінрегіонбуду                                                        О. М. Непомнящий
Порядок внесення плати за проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, та її розміри, затверджений наказом Мінрегіону від 01.09.2011 № 172

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>