Наказ Міністерства статистики України “Про затвердження типових форм первинного обліку бланків суворої звітності” від 11.03.1996 р. № 67

Редакція: 11.03.1996 р.
МІНІСТЕРСТВО СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11.03.1996 р. № 67

Про затвердження типових форм первинного обліку бланків суворої звітності

На виконання заходів по реалізації Державної програми переходу України на міжнародну систему обліку і статистики
НАКАЗУЮ :
1. Затвердити типові форми бланків суворої звітності і ввести їх в дію з березня 1996 року:
2. Управлінню статистичних стандартів, класифікацій та реєстрів (Чекменьов А.0.) у місячний термін надіслати Держкомстату Автономної Республіки Крим, обласним. Київському і Севастопольському міським управлінням статистики, підприємствам “Бланковидаву”, міністерствам, відомствам, державним комітетам, корпораціям, концернам зразки затверджених форм первинної облікової документації.
3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Перший заступник Міністра О.Г.Осауленко
 

Короткі вказівки по застосуванню і заповненню форм

первинного обліку бланків суворої звітності

Накладна застосовується для оформлення надходження на склад і відпуску із складу бланків суворої звітності.
Книга передбачена для ведення обліку бланків суворої звітності на складі і застосовується всіма підприємствами, організаціями та установами. Вона повинна бути пронумерована, прошнурована і скріплена сургучною печаткою та підписами керівника підприємства (організації) і головного бухгалтера.
Для ведення обліку окремих видів бланків суворої звітності в книзі виділяється одна або кілька сторінок.
Акт застосовується для списання використаних бланків суворої звітності з підзвіту матеріально-відповідальних осіб.
Списання з підзвіту бланків суворої звітності здійснюється на підставі акта, який складається спеціально створеною комісією.
Акт застосовується для перевірки фактичної наявності бланків суворої звітності при надходженні на склад постачальника.
При виявленні нестачі бланків під час їх приймання на склад спеціально створеною комісією складається акт у двох примірниках, в якому вказується кількість відсутніх в наявності книжок, їх серії та номера бланків. Один примірник акта направляється постачальнику для виявлення причин розходження і прийняття заходів.
Картка-довідка застосовується для ведення аналітичного обліку по виданих і використаних бланках суворої звітності.
Відкривається на кожну матеріально-підзвітну особу, яка здійснює облік бланків суворої звітності, на кожний вид бланків окремо.
Підставою для ведення картки-довідки служать первинні документи: прибутково-видаткові накладні, акти перевірки наявності бланків і акти на списання використаних бланків суворої звітності.
Наказ Міністерства статистики України “Про затвердження типових форм первинного обліку бланків суворої звітності” від 11.03.1996 р. № 67

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>