Наказ Міністерства фінансів України “Про затвердження форми Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами” від 25.12.1995 р. № 207

Редакція від 25.12.1995 р.

Про затвердження форми Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами

Наказ Міністерства фінансів України
від 25 грудня 1995 року № 207
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 січня 1996 р. за № 18/1043
Додатково див. Лист
Головного управління Національного банку України по м. Києву і Київській області України
від 23 грудня 2003 року № 09-507/23147
На виконання пункту 4 розділу II Програми комплексного вирішення питань щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами, затвердженої 28.11.95, НАКАЗУЮ:
1. Затвердити погоджену з Національним банком, Міністерством статистики та Міністерством зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України форму Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, що додається.
2. Декларування валютних цінностей, доходів та майна здійснюється суб’єктами підприємницької діяльності за наведеною формою в регіональних відділеннях Національного банку України та в державних податкових інспекціях за місцем знаходження суб’єктів підприємницької діяльності.
3. Встановити, що обов’язкове декларування валютних цінностей, доходів та майна здійснюється суб’єктами підприємницької діяльності за наведеною формою щоквартально в терміни, встановлені для подання квартальної та річної бухгалтерської звітності, починаючи з підсумків за 1995 рік, а спільними підприємствами з іноземними інвестиціями – щоквартально до 20 числа наступного місяця за звітним кварталом і у терміни, встановлені для подання річної звітності, починаючи з підсумків діяльності за 1995 рік.
4. Про проведення декларування регіональними відділеннями Національного банку України і державними податковими інспекціями суб’єктам підприємницької діяльності на їх звернення видається довідка встановленої форми (додаток).
5. Довідка про проведення декларування в регіональних відділеннях Національного банку України та державних податкових інспекціях є підставою для прийняття до митного оформлення експортно-імпортних вантажів, проведення банківських операцій з валютними цінностями уповноваженими банками України, а також здійснення інших видів зовнішньоекономічної діяльності.
6. Головній державній податковій інспекції України забезпечити подання статистичному комітету Автономної Республіки Крим, обласним, Київському та Севастопольському міським управлінням статистики реєстру декларацій по підприємствах, які задекларували наявність валютних цінностей або майна за межами України.
7. Головній державній податковій інспекції України через засоби масової інформації довести до відома суб’єктів підприємницької діяльності про запровадження нової єдиної форми декларації.
 
Міністр                                                                    П. К.Германчук
 
ПОГОДЖЕНО:      
 
Заступник Голови Правління
Національного банку України                              В. С. Стельмах
 
Заступник
Міністра статистики України                               І. А. Іванченко
 
Заступник Міністра зовнішніх
економічних зв‘язків і торгівлі України               В. М. Шевальов
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства фінансів України
від 25 грудня 1995 р. № 207
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
11 січня 1996 р. за № 18/1043
Додаток
до наказу Міністерства фінансів України
від 25 грудня 1995 р. № 207
Наказ Міністерства фінансів України “Про затвердження форми Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами” від 25.12.1995 р. № 207

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>