Наказ Міністерства фінансів України “Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету” від 23.06.2015 р. № 589

Редакція: 31.07.2015 р.

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 23 червня 2015 року № 589
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 липня 2015 р. за № 831/27276

Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету

Відповідно до статті 108 Бюджетного кодексу України, статей 200, 200-1 і 209 Податкового кодексу України та з метою приведення у відповідність із вимогами законодавства НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Зміни до Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29 січня 2013 року № 43, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 лютого 2013 року за № 291/22823, що додаються.
2. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М.О.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Департаменту забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) Міністерства фінансів України (Юрик І.І.) у десятиденний строк з дня державної реєстрації цього наказу в Міністерстві юстиції України забезпечити його оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України в мережі Інтернет.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра фінансів України Макеєву О.Л. та Голову Державної казначейської служби України Слюз Т.Я.
Міністр
Н. Яресько
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства фінансів України
від 23 червня 2015 року № 589
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
13 липня 2015 р. за № 831/27276
ЗМІНИ 
до Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету
1. У розділі ІІ:
1) у пункті 2.2:
після абзацу другого доповнити пункт новим абзацом третім такого змісту:
«відкривають, закривають та обслуговують рахунки у системі електронного адміністрування податку на додану вартість відповідно до Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 569;».
У зв’язку з цим абзаци третій-десятий вважати відповідно абзацами четвертим-одинадцятим;
після абзацу четвертого доповнити пункт новим абзацом п’ятим такого змісту:
«формують розрахункові документи і здійснюють перерахування сум податку на додану вартість до бюджету та/або на спеціальні рахунки платників податку на додану вартість та на поточні рахунки платників податку на додану вартість з рахунків, відкритих у системі електронного адміністрування податку на додану вартість на підставі реєстрів Державної фіскальної служби України;».
У зв’язку з цим абзаци п’ятий-одинадцятий вважати відповідно абзацами шостим-дванадцятим;
в абзаці сьомому слово «податкової» замінити словом «фіскальної»;
в абзаці дев’ятому слова «дотації вирівнювання» замінити словами «базової дотації»;
2) після пункту 2.3 доповнити розділ новим пунктом 2.4 такого змісту:
«2.4. Рахунки у системі електронного адміністрування податку на додану вартість відкриваються на балансі Казначейства України на підставі реєстрів Державної фіскальної служби України.».
У зв’язку з цим пункти 2.4-2.10 вважати відповідно пунктами 2.5-2.11.
2. У пункті 3.2 розділу III:
в абзаці першому слова «відповідно до законодавства відкриваються два рахунки, а саме:» замінити словами «відкривається рахунок відповідно до законодавства.»;
абзаци другий та третій виключити.
У зв’язку з цим абзаци четвертий-сьомий вважати відповідно абзацами другим-п’ятим.
Директор Департаменту
податкової, митної політики
та методології
бухгалтерського обліку

М.О. Чмерук

Наказ Міністерства фінансів України “Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету” від 23.06.2015 р. № 589

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>