Наказ Міністерства аграрної політики України “Про затвердження Порядку проведення експертизи проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень” від 11.08.2004 р. № 294

Редакція: 11.08.2004 р.

Про затвердження Порядку проведення експертизи проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень

Наказ Міністерства аграрної політики України
від 11 серпня 2004 року № 294
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
18 серпня 2004 р. за № 1023/9622
Відповідно до Закону України “Про насіння і садивний матеріал” та Положення про Українську державну помологічно-ампелографічну інспекцію, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 20.05.2003 № 140, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.06.2003 за № 458/7779, наказую:
1. Затвердити Порядок проведення експертизи проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень, що додається.
2. Українській державній помологічно-ампелографічній інспекції (Гудзій Ю. Б.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Проведення експертизи проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень покласти на Українську державну помологічно-ампелографічну інспекцію.
4. Покласти на Українську державну помологічно-ампелографічну інспекцію проведення координаційної роботи з проектно-конструкторськими організаціями з проектування створення багаторічних насаджень та їх зрошення.
5. Довести наказ до відома структурних підрозділів Міністерства агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головних управлінь сільського господарства і продовольства обласних державних адміністрацій, Управління сільського господарства і продовольства Севастопольської державної адміністрації.
6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника Міністра аграрної політики України Сергеєва В. В.
 
Міністр                                                         В. А. Слаута
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства аграрної політики України
від 11 серпня 2004 р. № 294
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
18 серпня 2004 р. за № 1023/9622
 

ПОРЯДОК

проведення експертизи проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень

1. Загальні положення

1.1. Цей Порядок установлює єдину процедуру на території України проведення експертизи проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень, у тому числі створення (реконструкцію) садів, ягідників, виноградників, хмельників і розсадників та їх зрошення.
1.2. Даний Порядок поширюється на юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми і форми власності та фізичних осіб, які займаються виноградарством, садівництвом і хмелярством (далі – Замовник), а також на ті юридичні особи, які відповідно до своїх напрямків діяльності розробляють проектно-кошторисну документацію на створення та зрошення багаторічних насаджень (далі – Виконавець).
1.3. Експертиза проектно-кошторисної документації проводиться:
- на закладення та догляд за молодими багаторічними насадженнями до вступу їх у плодоношення;
- на будівництво систем зрошення для багаторічних насаджень.

2. Порядок розробки проектно-кошторисної документації

2.1. Створення нових та реконструкція старих багаторічних насаджень проводиться згідно з проектно-кошторисною документацією, виготовленою Виконавцем на основі завдання на проектування Замовника.
2.2. Замовник зобов’язаний надати Виконавцю вихідні дані стосовно земельної ділянки, породно-сортового складу, схеми садіння, формування крони та цільового використання врожаю.
2.3. Виготовлена проектно-кошторисна документація попередньо узгоджується із Замовником.

3. Порядок проведення експертизи проектно-кошторисної документації

3.1. Узгоджену із Замовником розроблену проектно-кошторисну документацію Виконавець подає до Української державної помологічно-ампелографічної інспекції (далі – Інспекція) на експертизу.
3.2. Інспекція розглядає подану проектно-кошторисну документацію і за результатами розгляду видає висновок або повертає її на доопрацювання.
3.3. Термін проведення експертизи не повинен перевищувати одного місяця з моменту подання проектно-кошторисної документації.
3.4. У разі прийняття рішення про необхідність доопрацювання Виконавцю повертається розроблена проектно-кошторисна документація.
3.5. Після доопрацювання проектно-кошторисна документація подається Виконавцем в Інспекцію на повторну експертизу.
Термін повторної експертизи становить п’ятнадцять днів з моменту подання проектно-кошторисної документації.

4. Порядок затвердження проектно-кошторисної документації для отримання бюджетних асигнувань

4.1. Висновки експертизи та проектно-кошторисну документацію Інспекція представляє на погодження в Департамент ринків продукції рослинництва та розвитку насінництва та Управління з питань садівництва, виноградарства та виноробства Міністерства аграрної політики України.
4.2. Після погодження проектно-кошторисна документація затверджується заступником Міністра аграрної політики України відповідно до розподілу функціональних повноважень.
4.3. Облік затвердженої проектно-кошторисної документації ведеться Інспекцією в журналах реєстрації, які мають бути прошнуровані і скріплені печатками, їх сторінки пронумеровані.
4.4. Затверджена проектно-кошторисна документація повертається під розписку Виконавцю.
 
Начальник Української державної
помологічно-ампелографічної
інспекції -
державний інспектор України з
розсадництва                                                               Ю. Б. Гудзій
Наказ Міністерства аграрної політики України “Про затвердження Порядку проведення експертизи проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень” від 11.08.2004 р. № 294

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>