Наказ Державної судової адміністрації України “Про надсилання до Єдиного державного реєстру судових рішень відомостей щодо набрання судовими рішеннями законної сили” від 17.07.2015 р. № 107

Редакція: 17.07.2015 р.
ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 17 липня 2015 року № 107

Про надсилання до Єдиного державного реєстру судових рішень відомостей щодо набрання судовими рішеннями законної сили

З метою своєчасного і в повному обсязі надсилання до Єдиного державного реєстру судових рішень відомостей щодо набрання судовими рішеннями законної сили та належного виконання спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної судової адміністрації України від 26.01.2012 № 12/152/5 “Про затвердження Порядку надсилання електронних копій судових рішень щодо осіб, які вчинили корупційні правопорушення” (зі змінами) в частині наповнення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, судовими рішеннями, що набрали законної сили, наказую:
1. Керівникам апаратів місцевих та апеляційних судів загальної юрисдикції забезпечити надсилання:
1.1 до 1 вересня 2015 року до Єдиного державного реєстру судових рішень відомостей щодо набрання судовими рішеннями законної сили, починаючи з 1 січня 2010 року, у справах про адміністративні корупційні правопорушення, пов’язані з корупцією (глава 13-А Кодексу України про адміністративні правопорушення) та корупційні правопорушення, що містять ознаки злочинів, передбачені у примітці до статті 45 Кримінального кодексу України, а також про притягнення осіб до цивільно-правової відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, з метою виконання спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної судової адміністрації України від 26.01.2012 № 12/152/5 “Про затвердження Порядку надсилання електронних копій судових рішень щодо осіб, які вчинили корупційні правопорушення” (зі змінами);
1.2 до 28 вересня 2015 року до Єдиного державного реєстру судових рішень відомостей щодо набрання судовими рішеннями законної сили в інших судових справах, починаючи з 1 січня 2010 року.
2. Персональну відповідальність за виконання пункту 1 цього наказу покласти на керівників апаратів місцевих та апеляційних судів загальної юрисдикції.
3. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України (Т. Парубченко) в одноденний термін з дня видання цього наказу довести його текст до відома керівників апаратів апеляційних судів та начальників територіальних управлінь Державної судової адміністрації України.
4. Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України в одноденний термін з дня отримання цього наказу довести його текст до відома керівників апаратів місцевих судів.
5. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (О. Какауліна) у день видання цього наказу розмістити його текст на офіційному веб-порталі “Судова влада України” у розділі “Нормативно-правова база”.
6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Голов
З. Холоднюк
Наказ Державної судової адміністрації України “Про надсилання до Єдиного державного реєстру судових рішень відомостей щодо набрання судовими рішеннями законної сили” від 17.07.2015 р. № 107

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>