Наказ Державної служби статистики України “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 5-ЗЕЗ (місячна) “Звіт про експорт (імпорт) товарів, що не проходять митного декларування” від 24.09.2013 р. № 287

Редакція: 24.09.2013 р.
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 24 вересня 2013 року № 287
Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 5-ЗЕЗ (місячна) “Звіт про експорт (імпорт) товарів, що не проходять митного декларування”
Відповідно до підпункту 3 1 пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 396/2011, враховуючи положення статей 4, 14, 18 Закону України “Про державну статистику” та статей 80, 81 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики зовнішньої торгівлі товарами наказую:
2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на всіх юридичних осіб, які здійснюють експортно-імпортні операції з товарами, що не проходять митного декларування.
3. Департаменту статистики торгівлі (Фризоренко А. О.) здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
5. Визнати такими, що втратили чинність, із 01 лютого 2014 року підпункт 1.1 пункту 1 та підпункт 2.1 пункту 2 наказу Держстату України від 5 вересня 2012 року № 375 “Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики зовнішньої торгівлі товарами”.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Піщейка В. О.
Голова
О. Г. Осауленко
Наказ Державної служби статистики України “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 5-ЗЕЗ (місячна) “Звіт про експорт (імпорт) товарів, що не проходять митного декларування” від 24.09.2013 р. № 287

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>