Наказ Державної служби статистики України “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-РС (один раз на чотири роки) “Звіт про витрати на утримання робочої сили” від 07.08.2014 р. № 227

Редакція: 07.08.2014 р.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 07 серпня 2014 року № 227

Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-РС (один раз на чотири роки) “Звіт про витрати на утримання робочої сили”

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України “Про державну статистику”, враховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини 8 статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики праці й отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації наказую:
1. Затвердити форму державного статистичного спостереження № 1-РС (один раз на чотири роки) “Звіт про витрати на утримання робочої сили”, що додається, та ввести її у дію, починаючи зі звіту за 2014 рік.
2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичних осіб за переліком, визначеним органами державної статистики відповідно до затвердженої методології.
3. Департаменту статистики праці (Сеник І. В.) здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
5. Визнати таким, що втратив чинність, з 02 січня 2015 року наказ Держкомстату України від 28 липня 2010 року № 307 “Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики праці”.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.
Голова
О. Г. Осауленко
Наказ Державної служби статистики України “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-РС (один раз на чотири роки) “Звіт про витрати на утримання робочої сили” від 07.08.2014 р. № 227

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>