Наказ Державної служби статистики України ” Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-ПГО (річна) “Звіт про зареєстровані громадські об’єднання, професійні спілки, політичні партії та благодійні організації” від 30.10.2013 р. № 330

Редакція: 30.10.2013 р.
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 30.10.2013 р. № 330
Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-ПГО (річна) “Звіт про зареєстровані громадські об’єднання, професійні спілки, політичні партії та благодійні організації”
Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України “Про державну статистику”, враховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України, частини 8 статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження з правової статистики та громадянського суспільства, отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації наказую:
1. Затвердити форму державного статистичного спостереження № 1-ПГО (річна) “Звіт про зареєстровані громадські об’єднання, професійні спілки, політичні партії та благодійні організації”, що додається, та ввести її у дію, починаючи зі звіту за 2013 рік.
2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на структурні підрозділи головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, а також районні, районні у містах, міські (міста обласного значення), міськрайонні, міжрайонні управління юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень Укрдержреєстру, та Державну реєстраційну службу України.
3. Департаменту статистики послуг (Калачова І. В.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 січня 2014 року наказ Держкомстату від 26 серпня 2009 року № 328 “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-ПГО (річна) “Звіт про політичні партії та громадські організації станом на 1 січня 20__ року”.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.
Голова
О. Г. Осауленко
Наказ Державної служби статистики України ” Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-ПГО (річна) “Звіт про зареєстровані громадські об’єднання, професійні спілки, політичні партії та благодійні організації” від 30.10.2013 р. № 330

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>