Наказ Державної служби статистики України “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-теп (річна) “Звіт про постачання теплоенергії” від 01.08.2013 р. № 232

Редакція: 01.08.2013 р.
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 01.08.2013 р. № 232
Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-теп (річна) “Звіт про постачання теплоенергії”

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України “Про державну статистику”, враховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини 8 статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики виробництва та розподілення електроенергії, тепла, газу та води й отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження зі статистики виробництва та розподілення електроенергії, тепла, газу та води № 1-теп (річна) “Звіт про постачання теплоенергії”, що додається, та ввести її у дію, починаючи зі звіту за 2013 рік.

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які мають котельні та теплові мережі й відпускають тепло та гарячу воду населенню та на комунально-побутові потреби.

3. Департаменту статистики виробництва (Овденко Л. М.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 січня 2014 року наказ Держкомстату від 01 вересня 2010 року № 371 “Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики виробництва та розподілення електроенергії, тепла, газу та води” у частині затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-теп (річна) “Звіт про постачання теплоенергії”.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В. о. Голови
В. О. Піщейко
Наказ Державної служби статистики України “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-теп (річна) “Звіт про постачання теплоенергії” від 01.08.2013 р. № 232

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>