Наказ Державної служби статистики України “Про затвердження форм державного статистичного спостереження №1-торг (місячна) “Звіт про товарооборот”, № 3-торг (квартальна, річна) “Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі” та додатка до форми № 3-торг (квартальна, річна)” від 04.12.2014 р. № 380

Редакція: 04.12.2014 р.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 04 грудня 2014 року № 380
м. Київ

Про затвердження форм державного статистичного спостереження №1-торг (місячна) “Звіт про товарооборот”, № 3-торг (квартальна, річна) “Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі” та додатка до форми № 3-торг (квартальна, річна)

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України “Про державну статистику”, підпункту 4 пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року, враховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики внутрішньої торгівлі й отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити:
1.1. Форму державного статистичного спостереження № 1-торг (місячна) “Звіт про товарооборот”, що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за січень 2015 року.
2. Поширити форми державних статистичних спостережень та додаток до форми № 3-торг (квартальна, річна), затверджені цим наказом, на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі.
3. Департаменту статистики торгівлі (Фризоренко А. О.) здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формами державного статистичного спостереження, затвердженими цим наказом.
4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формами державного статистичного спостереження, затвердженими цим наказом.
5. Визнати такими, що втратили чинність:
5.1. З 01 лютого 2015 року наказ Державного комітету статистики України від 26 серпня 2010 року № 352 “Про затвердження форм державних статистичних спостережень і первинної облікової документації зі статистики роздрібної торгівлі та ресторанного господарства”.
5.2. З 01 квітня 2015 року наказ Державної служби статистики України від 05 грудня 2013 року№ 376 “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 3-торг (квартальна, річна) “Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі та мережі ресторанного господарства” та додатку до цієї форми”.
6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
В.о. Голови
І.М. Жук
Наказ Державної служби статистики України “Про затвердження форм державного статистичного спостереження №1-торг (місячна) “Звіт про товарооборот”, № 3-торг (квартальна, річна) “Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі” та додатка до форми № 3-торг (квартальна, річна)” від 04.12.2014 р. № 380

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>