Наказ Державної служби статистики України “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-наука (піврічна) “Звіт про виконання наукових та науково-технічних робіт” від 20.11.2014 р. № 352

Редакція: 20.11.2014 р.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 20 листопада 2014 року № 352

Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-наука (піврічна) “Звіт про виконання наукових та науково-технічних робіт

Додатково див. роз’яснення
Державної служби статистики України
від 4 грудня 2014 року № 17.4-12/65
Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України “Про державну статистику”, підпункту 4 пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року № 481, враховуючи положення статей 80, 81 та 95 Цивільного кодексу України, частини 8 статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики науки, отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації наказую:
1. Затвердити форму державного статистичного спостереження зі статистики науки № 1-наука (піврічна) “Звіт про виконання наукових та науково-технічних робіт”, що додається, та ввести її у дію, починаючи зі звіту за I півріччя 2015 року.
2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які виконували наукові та науково-технічні роботи.
3. Департаменту статистики послуг (Кармазіна О. О.) здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 січня 2015 року наказ Державного комітету статистики України від 10 серпня 2010 року № 323 “Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики науки та інновацій” (зі змінами).
6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
В. о. Голови
І. М. Жук
Наказ Державної служби статистики України “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-наука (піврічна) “Звіт про виконання наукових та науково-технічних робіт” від 20.11.2014 р. № 352

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>