Наказ Державної служби сатистики України “Про затвердження типових анкет обстежень ділової активності підприємств” від 27.12.2012 р. № 544

Втрата чинності: 01.01.2015 р.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 27 грудня 2012 року № 544

Про затвердження типових анкет обстежень ділової активності підприємств

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Державної служби статистики України
від 8 січня 2014 року № 1
Наказ втратив чинність з 1 січня 2015 року
(згідно з наказом Державної служби статистики України
від 29 жовтня 2014 року № 319)
Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України “Про державну статистику”, враховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України, частини 8 статті 19 Господарського кодексу України та з метою впровадження державного статистичного спостереження щодо стану ділової активності підприємств наказую:
1. Затвердити та ввести в дію з 01 січня 2013 року типові анкети обстежень ділової активності підприємств (далі – типові анкети), що додаються:
1.1. № 2К-П (квартальна) “Типова анкета для промислового підприємства”.
1.2. № 2К-П дод (один раз на рік) “Типова анкета для промислового підприємства (додаток)”.
1.3. № 2К-Б (квартальна) “Типова анкета для будівельного підприємства”.
1.4. № 2К-Т (квартальна) “Типова анкета для підприємства роздрібної торгівлі, з технічного обслуговування та ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, оптової торгівлі деталями та приладдям для автотранспортних засобів”.
1.5. № 2К-СП (квартальна) “Типова анкета для підприємства сфери послуг”.
1.6. № 2К-Тр (квартальна) “Типова анкета для транспортного підприємства”.
1.7. № 2К-С (квартальна) “Типова анкета для сільськогосподарського підприємства”.
2. Департаменту структурної статистики та статистики фінансів підприємств (Жук І. М.) та Науково-технічному комплексу статистичних досліджень (Пугачова М. В.):
2.1. Разом із структурними підрозділами визначати перелік національних спеціальних та нерегулярних спеціальних запитань, які щоквартально оновлюються.
2.2. Виносити на розгляд Комісії з питань удосконалення методології та звітної документації (за потреби) актуалізовані в частині національних спеціальних та нерегулярних спеціальних запитань анкети обстежень ділової активності підприємств, розроблені на основі типових анкет, затверджених пунктом 1 цього наказу.
3. Поширити анкети обстежень ділової активності підприємств, розроблені на основі типових анкет, затверджених пунктом 1 цього наказу, на юридичні особи (підприємства) за переліком, установленим органами державної статистики.
4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та передачу інформації щодо стану ділової активності підприємств на адресу Головного управління регіональної статистики.
5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 січня 2013 року наказ Держкомстату від 11 червня 2004 року № 374 “Про затвердження типових анкет обстежень ділової активності підприємств”.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Піщейка В. О.
Голова
О. Г. Осауленкo
Наказ Державної служби сатистики України “Про затвердження типових анкет обстежень ділової активності підприємств” від 27.12.2012 р. № 544

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>