Наказ Державного комітету України по земельних ресурсах, Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Фонду державного майна України “Про втрату чинності спільного наказу” від 13.12.2005 р. № 383/13/3161

Редакція: 09.01.2006 р.

ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСАХ,
МІНІСТЕРСТВА БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ,
ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 13 грудня 2005 року № 383/13/3161
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 грудня 2005 р. за № 1587/11867

Про втрату чинності спільного наказу

На виконання Указу Президента України від 1 червня 2005 року № 901 “Про деякі заходи щодо забезпечення здійснення державної регуляторної політики” НАКАЗУЄМО:
1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету України по земельних ресурсах, Державного комітету України по житлово-комунальному господарству, Державного комітету України у справах містобудування і архітектури та Фонду державного майна України від 5 квітня 1996 року № 31/30/53/396 “Про затвердження Положення про порядок встановлення та закріплення меж прибудинкових територій існуючого житлового фонду та надання у спільне користування або спільну сумісну власність земельних ділянок для спорудження житлових будинків”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26 квітня 1996 року за № 203/1228.
2. Міністерству будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України розробити державні будівельні норми щодо порядку розроблення проекту розподілу території мікрорайону (кварталу), погодивши їх з Держкомземом України.
3. Держкомзему України розробити Положення про порядок встановлення меж, передачі у власність та надання в оренду земельних ділянок для обслуговування багатоквартирних житлових будинків, погодивши його з Міністерством будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України.
4. Управлінню ринку та оцінки земель, розмежування земель державної та комунальної власності Держкомзему України (Горбатович С. М.) разом з Юридичним управлінням Держкомзему України (Кальніченко А. Г.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Держкомзему України, Міністра будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Голови Фонду держмайна України відповідно до розподілу обов’язків.
Голова Державного комітету
України по земельних ресурсах
М.Я. Сидоренко
 

 

Міністр будівництва, архітектури
та житлово-комунального
господарства України

П.С. Качур

 

 

Голова Фонду державного
майна України
В.П. Семенюк
Наказ Державного комітету України по земельних ресурсах, Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Фонду державного майна України “Про втрату чинності спільного наказу” від 13.12.2005 р. № 383/13/3161

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>