Наказ Державного комітету статистики України “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 77-РВК (один раз на рік) “Звіт про кількість дітей шкільного віку” від 06.08.2010 р. № 317

Редакція: 06.08.2010 р.

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 06 серпня 2010 року № 317

Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 77-РВК (один раз на рік) “Звіт про кількість дітей шкільного віку”

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України “Про державну статистику”, враховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики освіти й отримання повної, всебічної й об’єктивної статистичної інформації наказую:
1. Затвердити форму державного статистичного спостереження № 77-РВК (один раз на рік) “Звіт про кількість дітей шкільного віку” зі статистики освіти, що додається, та ввести її у дію, починаючи зі звіту на початок 2011/2012 навчального року.
2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на відділи освіти райдержадміністрацій та міськвиконкомів.
3. Департаменту статистики послуг (Калачова І. В.) здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
5. Визнати таким, що втратив чинність, з 1 січня 2011 року наказ Держкомстату від 20.08.2009 № 319 “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 77-РВК “Звіт про кількість дітей шкільного віку”.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.
Голова
О. Г. Осауленко
Наказ Державного комітету статистики України “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 77-РВК (один раз на рік) “Звіт про кількість дітей шкільного віку” від 06.08.2010 р. № 317

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>