Лист Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності “Щодо фінансування санаторіїв – профілакторіїв в 2015 році” від 21.01.2015 р. № 7.2-35-123

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
ЛИСТ
від 21.01.2015 р. № 7.2-35-123
Щодо фінансування санаторіїв – профілакторіїв в 2015 році
На виконання доручення голови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — Фонд) Третьякова Д. Ю. Виконавча дирекція Фонду розглянула Ваше звернення <…> щодо фінансування санаторіїв-профілакторіїв у 2015 році та повідомляє наступне.
З 01 січня 2015 року набув чинності Закон України від 28.12.2014 № 77-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» (далі — Закон № 77), відповідно до якого Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та втратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 № 2240-III, яким передбачалось здійснення часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів та організацій визнано таким, що втратив чинність.
Зазначеним законом наразі не передбачено здійснення часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів та організацій.
Статтею 20 Закону № 77 чітко визначені види матеріального забезпечення та соціальних послуг за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Згідно з цією статтею до соціальних послуг відноситься лише оплата лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм.
Враховуючи вищевикладене, правові підстави для здійснення часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів та організацій, відповідно до вимог Закону № 77 відсутні.
В. о. першого заступника директора
В. Ю. Чижевський
Лист Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності “Щодо фінансування санаторіїв – профілакторіїв в 2015 році” від 21.01.2015 р. № 7.2-35-123

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>