Лист Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики “Стосовно видачі копії ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом” від 31.07.2013 р. № 5270/12/47-13

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ЛИСТ

від 31.07.2013 р. № 5270/12/47-13

Щодо надання роз’яснення

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі – НКРЕ), розглянула вашу заяву та додані до неї документи (вх. НКРЕ від 24.07.2013 № 7233/0/13-13) щодо видачі копії ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом та в межах наданих повноважень повідомляє наступне.
Відповідно до статті 9 Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” ліцензування діяльності у сфері електроенергетики підлягає ліцензуванню відповідно до спеціальних законів.
Згідно зі статтею 13 Закону України “Про електроенергетику” діяльність з виробництва, передачі та постачання електричної енергії в Україні здійснюється за умови отримання відповідної ліцензії. Ліцензія видається окремо на кожний вид діяльності відповідно до інструкції, умов і правил здійснення окремих видів діяльності, що затверджуються Національною комісією регулювання електроенергетики України.
При цьому положеннями Інструкції про порядок видачі ліцензій Національною комісією регулювання електроенергетики на здійснення окремих видів підприємницької діяльності, затвердженої постановою НКРЕ від 06.10.99 № 1305, не передбачається видача копії ліцензії на право провадження діяльності у сфері електроенергетики, у тому числі на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.
Враховуючи зазначене, до повноважень НКРЕ видача копії ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом не належить.
Член Комісії                                                Д. Усатюк
Лист Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики “Стосовно видачі копії ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом” від 31.07.2013 р. № 5270/12/47-13

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>