Лист Національного банку України “Щодо оплати послуг Національного банку України за розгляд пакета документів для погодження набуття або збільшення істотної участі в банку” від 11.06.2015 р. № 24-00011/40309

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 11.06.2015 р. № 24-00011/40309
Щодо оплати послуг Національного банку України за розгляд пакета документів для погодження набуття або збільшення істотної участі в банку
Департамент реєстраційних питань та ліцензування Національного банку України (далі – Департамент) на численні запити банків та зацікавлених осіб щодо оплати послуг за розгляд пакета документів для погодження набуття або збільшення істотної участі в банку повідомляє таке.
Відповідно до пункту 13 глави 4 розділу II Положення про порядок реєстрації та ліцензування банків, відкриття відокремлених підрозділів, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 08.09.2011 № 306 (зі змінами, внесеними постановою Правління Національного банку України від 04.06.2015 № 357, далі – Положення про реєстрацію), для погодження набуття істотної участі в банку особа, яка буде кінцевим власником істотної участі в банку, подає копію платіжного документа, який підтверджує оплату послуги Національного банку щодо розгляду пакета документів для погодження набуття істотної участі в банку.
Згідно з пунктом 9 Положення про реєстрацію неподання копії платіжного документа про внесення плати за послугу, установлену Національним банком, є підставою для повернення Національним банком документів на доопрацювання.
Департамент інформує, що розмір плати за розгляд пакета документів для погодження набуття істотної участі в банку буде визначений у спеціальному нормативно-правовому акті Національного банку найближчим часом.
До набрання чинності змінами до нормативно-правового акта Національного банку, яким буде встановлено відповідну плату, пакети документів можуть подаватись за відсутності копії платіжного документа і Національний банк не буде повертати такі пакети на доопрацювання з причини відсутності копії платіжного документа.
Водночас копія платіжного документа повинна бути надана заявником до Національного банку протягом 5 робочих днів після встановлення відповідної оплати Національним банком. У випадку неподання такого документа у визначений строк після встановлення оплати Національним банком відповідний пакет документів буде повернуто заявнику для доопрацювання.
Директор
Л.В. Антонєнко
Лист Національного банку України “Щодо оплати послуг Національного банку України за розгляд пакета документів для погодження набуття або збільшення істотної участі в банку” від 11.06.2015 р. № 24-00011/40309

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>