Лист Міністерства транспорту та зв’язку “Щодо компенсації коштів за придбані квитки на проїзд на автобусних маршрутах загального користування працівникам, які від’їжджають у відрядження” від 12.09.2007 р. № 2255-01/09/13-07

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ

ЛИСТ
від 12.09.2007 р № 2255-01/09/13-07

Державний департамент автомобільного транспорту, у зв’язку з деякими проблемними питаннями щодо застосування положень наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 25.05.2006 р № 503 “Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції Україна 21 вересня 2006 під № 1065/12939, пов’язаними з компенсацією коштів за придбані квитки на проїзд на автобусних маршрутах загального користування працівникам, які відбувають у відрядження, доводить до відома свою позицію з цього приводу.

Вищезгаданий наказ є загальнообов’язковим для виконання підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування.

У той же час наказом не регламентований питання використання квитків старого зразка, виготовлених до введення його в дію. Отже, Укравтотранс вважає за можливе застосування квитків старого зразка автоперевізниками до повного їх використання.

Крім того, для відшкодування вартості проїзду головне значення має достовірність наданої інформації, а не форма квитка. Громадянин, який претендує на компенсацію йому вартості квитка, не несе відповідальності за невикористання автоперевізниками квитків установленої форми.

Враховуючи викладене, Укравтотранс вважає, що працівникам, які відбувають у відрядження, компенсація вартості квитка на проїзд на автобусних маршрутах загального користування може здійснюватися за квитками старого зразка, до повного їх використання.

Директор                                                                         С. Доброход

Лист Міністерства транспорту та зв’язку “Щодо компенсації коштів за придбані квитки на проїзд на автобусних маршрутах загального користування працівникам, які від’їжджають у відрядження” від 12.09.2007 р. № 2255-01/09/13-07

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>