Лист Міністерства соціальної політики України “Щодо зарахування часу військової служби до стажу роботи, що дає право на виплату надбавки за вислугу років” від 01.07.2013 р. № 687/13/84-13

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.07.2013 р. № 687/13/84-13
Департамент заробітної плати та умов праці розглянув лист щодо зарахування часу військової служби до стажу роботи, що дає право на виплату надбавки за вислугу років згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 р. № 1418, і повідомляє.
Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 р. № 1418 (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2012 р. № 23) затверджено Порядок виплати надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров’я (далі – Порядок).
Дія зазначеного Порядку поширюється на медичних та фармацевтичних працівників, які працюють на зазначених у пункті 3 цього Порядку посадах у будь-яких державних та комунальних установах, закладах, організаціях незалежно від підпорядкування і умови оплати праці яких визначаються відповідно до умов оплати праці працівників державних та комунальних закладів охорони здоров’я, крім посадових осіб державної санітарно-епідеміологічної служби України.
Відповідно до п. 3 Порядку надбавка за вислугу років виплачується керівникам закладів охорони здоров’я, їх заступникам з числа лікарів, заступникам головного лікаря з медсестринства, керівникам структурних підрозділів з числа лікарів, головним медичним сестрам, лікарям усіх спеціальностей, професіоналам з вищою немедичною освітою, що допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я, керівникам фармацевтичних (аптечних) закладів, їх заступникам, керівникам структурних підрозділів з числа провізорів і фармацевтів, провізорам усіх спеціальностей, фахівцям з базовою вищою та неповною вищою медичною і фармацевтичною освітою усіх спеціальностей та помічникам ентомолога.
Згідно з п. 4 Порядку до стажу роботи, що дає право на встановлення надбавки за вислугу років, включається час роботи у державних та комунальних закладах охорони здоров’я України, СРСР і союзних республік СРСР, а також час роботи у будь-яких державних та комунальних установах, закладах та організаціях незалежно від підпорядкування на посадах, визначених у пункті 3 цього Порядку, за умови, що оплата праці таких працівників здійснюється відповідно до умов оплати праці медичних працівників державних та комунальних закладів охорони здоров’я.
Також в стаж для виплати надбавки включається час військової служби, служби в органах і підрозділах цивільного захисту, служби у Держспецзв’язку, служби у підрозділах Держспецтрансслужби, служби осіб рядового і начальницького складу на зазначених у пункті 3 Порядку посадах у Збройних Силах України, інших військових формуваннях та правоохоронних органах України і колишнього СРСР.
Отже, до стажу для виплати надбавки за вислугу років враховується лише час військової служби медичним або фармацевтичним працівником на посадах, зазначених у п. 3 Порядку.
Період військової служби на посаді викладача військової кафедри вищого навчального закладу в стаж роботи для виплати надбавки за вислугу років відповідно до постанови від 29.12.2009 р. № 1418 не включається.
Директор Департаменту                                                           О. Товстенко
Лист Міністерства соціальної політики України “Щодо зарахування часу військової служби до стажу роботи, що дає право на виплату надбавки за вислугу років” від 01.07.2013 р. № 687/13/84-13

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>