Лист Міністерства соціальної політики України “Про встановлення одночасно надбавок за почесне та спортивне звання” від 26.01.2015 р № 62/13/84-15

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26.01.2015 р № 62/13/84-15

Про встановлення одночасно надбавок за почесне та спортивне звання

<…> Умови оплати праці працівників бюджетної сфери визначаються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери »<…>.

Згідно з цими умовами оплати праці керівникам закладів, установ бюджетної сфери дано право в межах затвердженого фонду оплати праці виплачувати працівникам надбавки: за почесні звання; за спортивні звання; за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої ​​роботи, за складність, напруженість у роботі, доплати: за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, за суміщення професій (посад), за розширення зони обслуговування або збільшення обсягу виконуваних робіт; за вчене звання; вчений ступінь і т. п., надавати працівникам матеріальну допомогу, преміювати працівників залежно від особистого внеску працівника в загальні результати роботи.

Надбавки за почесне та спортивне звання встановлюються працівникам, якщо їх діяльність за профілем збігається з наявним почесним або спортивним званням.

Спортивні звання присвоює центральний орган виконавчої влади з фізичної культури і спорту відповідним наказом за поданням керівників структурних підрозділів з фізичної культури і спорту Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Почесні звання України присвоюються Президентом України особам, які працюють у відповідній галузі економічної та соціально-культурної сфери, як правило, не менше десяти років, мають високі трудові досягнення і професійну майстерність.

Отже, це різні види надбавок, і працівникові може бути встановлена ​​надбавка за почесне звання і надбавка за спортивне звання за умови відповідності почесного і спортивного звання профілю діяльності працівника на займаній посаді.

 Директор Департаменту  О. Товстенко
Лист Міністерства соціальної політики України “Про встановлення одночасно надбавок за почесне та спортивне звання” від 26.01.2015 р № 62/13/84-15

2 thoughts on “Лист Міністерства соціальної політики України “Про встановлення одночасно надбавок за почесне та спортивне звання” від 26.01.2015 р № 62/13/84-15

 • Липень 22, 2015 at 3:57 pm
  Permalink

  1. Чи може директор департаменту МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ тлумачити правові норми (лист від 26.01.2015 р № 62/13/84-15 “Про встановлення одночасно надбавок за почесне та спортивне звання”?
  2. Висновки наказу № 526 від 18.05.2015, наприклад, “йдуть в розріз” з листом цього ж Міністерва за січень місяць
  Дякую за розяснення.

  Reply
 • Вересень 30, 2015 at 11:56 pm
  Permalink

  Прошу дати мені роз’яснення: чи встановлюється надбавка за почесне звання “Заслужений учитель України” науково-педагогічним працівника вищого навчального закладу ІІІ-IV рівнів акредитації?

  Reply

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>