Лист Міністерства соціальної політики України “Про індексацію заробітної плати” від 25.11.2013 р. № 193/10/136-13

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 25.11.2013 р. № 193/10/136-13
Про індексацію заробітної плати
Департамент стратегічного планування Міністерства соціальної політики України розглянув лист Федерації професійних спілок працівників малого та середнього підприємництва України щодо індексації заробітної плати і повідомляє.
Відповідно до пункту 2 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. № 1078 (із змінами), індексації підлягають грошові доходи громадян, одержані в гривнях на території України, які не мають разового характеру, зокрема оплата праці, яка включає оплату праці за виконану роботу згідно з тарифними ставками (окладами) і відрядними розцінками, доплати, надбавки, премії, гарантійні та компенсаційні виплати, передбачені законодавством.
Пунктом 5 Порядку передбачено, що у разі підвищення розмірів мінімальної заробітної плати, а також у разі зростання грошових доходів населення без перегляду їх мінімальних розмірів, місяць, в якому відбулося підвищення, вважається базовим при обчисленні індексу споживчих цін для індексації грошових доходів населення. Індексація грошових доходів, отриманих громадянами за цей місяць, не провадиться. З наступного місяця здійснюється обчислення наростаючим підсумком індексу споживчих цін для проведення подальшої індексації.
Для працівника, який вийшов з відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, при визначенні базового місяця для проведення індексації повинні зберігатися такі ж самі умови нарахування сум індексації, як у інших працівників, які займають аналогічні посади.
Якщо для працівника, який вийшов з відпустки по догляду за дитиною, до відпустки була встановлена надбавка за складність і напруженість у роботі, і після виходу з відпустки такому працівнику встановлюється зазначена надбавка у такому ж розмірі, то базовий місяць при проведенні індексації не змінюється.
Заступник директора Департаменту
стратегічного планування -
начальник відділу

Н. Підлужна

Лист Міністерства соціальної політики України “Про індексацію заробітної плати” від 25.11.2013 р. № 193/10/136-13

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>