Лист Міністерства праці та соціальної політики України “Щодо врахування одноразової винагороди при обчисленні середньої зарплати” від 26.01.2007 р. № 49/13/155-07

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 26.01.2007 р. № 49/13/155-07
Щодо врахування одноразової винагороди при обчисленні середньої зарплати
Міністерство праці та соціальної політики України розглянуло <…> і повідомляє.
Обчислення середньої заробітної плати для оплати часу відпусток (в тому числі щорічної) провадиться відповідно до норм Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 № 100 (далі – Порядок).
Згідно з пунктом 3 Порядку до складу виплат, які враховуються при обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження, включаються: основна заробітна плата; доплати і надбавки; премії, які мають постійний характер; одноразова винагорода за підсумками роботи за рік і вислугу років; індексація тощо.
Абзацом 2 пункту 3 Порядку визначено, що одноразова винагорода за підсумками роботи за рік і за вислугу років включається до середнього заробітку шляхом додавання до заробітку кожного місяця розрахункового періоду 1/12 винагороди, нарахованої в поточному році за попередній календарний рік.
Виходячи зі змісту листа одноразова винагорода за підсумками роботи за 2005 рік була нарахована і виплачена в грудні 2005 року, тобто в поточному році за поточний рік.
Оскільки основною умовою врахування одноразової винагороди за підсумками роботи за рік є її нарахування в поточному році за попередній календарний рік”, у вказаному в листі випадку вона не буде врахована при обчисленні середньої заробітної плати.
Заступник Міністра
М. Солдатенко
Лист Міністерства праці та соціальної політики України “Щодо врахування одноразової винагороди при обчисленні середньої зарплати” від 26.01.2007 р. № 49/13/155-07
Tagged on:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>