Лист Міністерства парці та соціальної політики України “Щодо визначення місяця базовим для проведення індексації зарплати” від 30.04.2010 р. № 80/10/136-10

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.04.2010 р. № 80/10/136-10

Щодо визначення місяця базовим для проведення індексації зарплати

<…>

Відповідно до п. 2 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. № 1078 <…>, індексації підлягають грошові доходи громадян, одержані в гривнях на території України, які не мають разового характеру, зокрема оплата праці, яка включає оплату праці за виконану роботу згідно з тарифними ставками (окладами) і відрядними розцінками, доплати, надбавки, премії, гарантійні та компенсаційні виплати, передбачені законодавством, а також інші компенсаційні виплати, що мають постійний характер.

Оплата праці педагогічних працівників установ і закладів освіти провадиться виходячи із встановлених ставок заробітної плати (посадових окладів) з урахуванням підвищень, фактичного обсягу педагогічної роботи, доплат та надбавок.

Пунктом 5 Порядку передбачено, що місяць, в якому відбулося підвищення грошових доходів населення за рахунок його постійних складових, вважається базовим при обчисленні індексу споживчих цін для індексації грошових доходів населення. При цьому сума підвищення грошових доходів має перевищувати суму індексації, яка б мала бути нарахована за відповідний місяць.

Отже, місяць підвищення доходу відповідно до п. 5 Порядку вважається базовим у разі зростання виплат, визначених у пункті 2 цього Порядку, які не мають разового характеру.

Враховуючи зазначене, якщо при збільшенні педагогічного навантаження відбувається підвищення грошових доходів працівника на постійній основі, то місяць, у якому мало місце таке збільшення, можна вважати базовим для проведення індексації.

Директор Департаменту
стратегії соціального розвитку                                                            В. Латік
Лист Міністерства парці та соціальної політики України “Щодо визначення місяця базовим для проведення індексації зарплати” від 30.04.2010 р. № 80/10/136-10

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>