Лист Міністерства освіти і науки України “Щодо умов оплати праці викладачів навчального центру при виховній колонії” від 19.05.2015 р. № 1/11-7010

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 19.05.2015 р. № 1/11-7010
Щодо умов оплати праці викладачів навчального центру при виховній колонії
На лист <…> розглянули звернення <…> щодо умов оплати праці викладачів навчального центру при виховній колонії та інформуємо про наступне.
Відповідно до статті 17 Закону України “Про професійно-технічну освіту” навчальні центри при виправних колоніях віднесені до професійно-технічних навчальних закладів.
Умови оплати праці працівників професійно-технічних навчальних закладів визначені Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти (зі змінами), яка затверджена наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 р. № 102 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 27.05.93 р. за № 56.
Відповідно до пункту 79 Інструкції у випадках, коли викладачі професійно-технічних навчальних закладів відповідно до діючого законодавства або з не залежних від них причин звільняються від навчальних занять (відпустка, відрядження, тимчасова непрацездатність, відволікання учнів на сільгоспроботи, зимові канікули тощо), встановлений їм обсяг річного навантаження зменшується на 1/10 частину за кожний повний місяць відсутності на роботі або відсутності занять із зазначених причин (за неповний місяць – виходячи з відповідної кількості робочих днів).
Встановлена викладачам на початку навчального року середня місячна заробітна плата в зазначених випадках зменшуватись не повинна. Години викладацької роботи, виконані викладачем протягом навчального року зверх зменшеного річного навантаження, оплачуються додатково за годинними ставками після виконання зменшеного навчального навантаження.
Зменшення навчального навантаження не проводиться за час відрядження викладача для проведення навчальних занять в іншій місцевості (наприклад, у філіалі навчального закладу), а також за час чергової відпустки, якщо навчальний процес триває протягом всього календарного року і відпустка у зв’язку з цим може надаватись не тільки в період літніх канікул.
Заступник Міністра -
керівник апарату
О. Дерев’янко
Лист Міністерства освіти і науки України “Щодо умов оплати праці викладачів навчального центру при виховній колонії” від 19.05.2015 р. № 1/11-7010

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>