Лист Міністерства оборони України “Про порядок державної реєстрації смерті військовослужбовців, які загинули (померли) в особливий період” від 20.02.2015 р. № 321/К/1542

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 20.02.2015 р. № 321/К/1542
Про порядок державної реєстрації смерті військовослужбовців, які загинули (померли) в особливий період
У Головному управлінні персоналу Генерального штабу Збройних Сил України опрацьовано звернення […] щодо надання роз’яснень про порядок державної реєстрації смерті військовослужбовців, які загинули (померли) в особливий період.
Стосовно питання 1:
Відповідно до п. 1.1 розділу III наказу Міністерства оборони України від 26.05.2014 р. № 333 “Про затвердження Інструкції з організації обліку особового складу Збройних Сил України” (далі – Наказ) облік особового складу в особливий період ведеться в порядку, установленому на мирний час, та з урахуванням особливостей, викладених у цьому розділі.
Згідно з п. 7.2 розділу II Наказу смерть (загибель) військовослужбовця повинна бути зареєстрована в органах РАЦС, а для тих, які перебувають за кордоном, – у дипломатичних представництвах (консульських установах) України.
Такі заходи виконуються на підставі документів, зазначених у частині першій ст. 17 Закону України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану” та Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.10.2000 р. № 52/5.
Стосовно питання 2:
Відповідно до п. 7.5 розділу II Наказу перший примірник сповіщення разом із свідоцтвом про смерть, отриманим від органів РАЦС або з дипломатичних представництв (консульських установ) України, надсилається командиром військової частини, який видав наказ по стройовій частині про виключення військовослужбовця зі списків особового складу військової частини,районному (об’єднаному, міському) військовому комісару за місцем проживання сім’ї (родичів) військовослужбовця.
Заступник начальника Головного
управління персоналу Генерального штабу
Збройних Сил України
генерал-майор

Б. Жуковський

Лист Міністерства оборони України “Про порядок державної реєстрації смерті військовослужбовців, які загинули (померли) в особливий період” від 20.02.2015 р. № 321/К/1542

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>