Лист Міністерства фінансів України “Щодо застосування норм Порядку відшкодування витрат на проїзд пасажирським транспортом окремим категоріям працівників бюджетних установ та організацій у зв’язку з виконанням ними службових обов’язків” від 11.02.2009 р. № 31-18010-206-25/3586

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.02.2009 р. № 31-18010-206-25/3586
Щодо застосування норм Порядку відшкодування витрат на проїзд пасажирським транспортом окремим категоріям працівників бюджетних установ та організацій у зв’язку з виконанням ними службових обов’язків
Міністерство фінансів розглянуло лист <…> щодо надання роз’яснення стосовно застосування норм Порядку відшкодування витрат на проїзд пасажирським транспортом окремим категоріям працівників бюджетних установ та організацій у зв’язку з виконанням ними службових обов’язків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.97 № 922, і повідомляє.
ЗАПИТАННЯ 1: “Чи поширює свою дію Порядок № 922 на оплату проїзду працівників бюджетних установ за маршрутними листами?”
ВІДПОВІДЬ: У Порядку відшкодування витрат на проїзд пасажирським транспортом окремим категоріям працівників бюджетних установ та організацій у зв’язку з виконанням ними службових обов’язків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.97 № 922, не передбачено положень щодо оплати проїзду працівників бюджетних установ за маршрутними листами.
ЗАПИТАННЯ 2: “Чи є порушенням службові поїздки на маршрутному таксі?”
ВІДПОВІДЬ: Відповідно до норм статті 35 Закону України “Про автомобільний транспорт” послуги пасажирського автомобільного транспорту поділяють на послуги з перевезення пасажирів автобусами, на таксі та легковими автомобілями на замовлення.
Перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування може здійснюватися у режимах: звичайному, експресному, маршрутного таксі. Перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі – це перевезення пасажирів на міському чи приміському автобусному маршруті загального користування.
З огляду на зазначене, за наявності підтвердних документів витрати на проїзд автобусом, який здійснює перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі, відшкодовуються працівникам бюджетних установ та організацій, які користуються таким автобусом у зв’язку з виконанням ними службових обов’язків.
Заступник Міністра
В. Матвійчук
Лист Міністерства фінансів України “Щодо застосування норм Порядку відшкодування витрат на проїзд пасажирським транспортом окремим категоріям працівників бюджетних установ та організацій у зв’язку з виконанням ними службових обов’язків” від 11.02.2009 р. № 31-18010-206-25/3586

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>