Лист Міністерства фінансів України “Про індексацію грошових доходів населення” від 24.06.2015 р. № 31-09010-09-8/21023

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 24.06.2015 р. № 31-09010-09-8/21023
Про індексацію грошових доходів населення
Міністерство фінансів України у зв’язку з численними зверненнями місцевих органів виконавчої влади стосовно проведення у поточному році індексації грошових доходів населення повідомляє.
Відповідно до абзацу другого пункту 9 розділу «Прикінцеві положення» Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» Кабінету Міністрів України доручено розробити та затвердити у 2015 році особливий порядок проведення індексації грошових доходів населення у межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державно соціального страхування на поточний рік.
Крім зазначеного, відповідно до пункту 14 Прикінцевих положень Закону України від 28.12.2014 № 76-VII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» Кабінет Міністрів України за результатами першого півріччя 2015 року та з урахуванням економічної ситуації доручено затвердити порядок проведення індексації заробітної плати, грошового забезпечення, пенсійних та соціальних виплат.
У разі проведення індексації без урахування наявного фінансового ресурсу у другому півріччі поточного року виникне заборгованість із виплати заробітної плати, грошового забезпечення, пенсійний та соціальних виплат.
Крім того, спрямування додаткових бюджетних коштів на індексацію грошових доходів населення поставить під загрозу фінансове забезпечення витрат на проведення антитерористичної операції та обороноздатності країни у цілому.
На сьогодні Міністерством соціальної політики розробляється проект постанови Кабінету Міністрів України «Про особливий порядок індексації грошових доходів населення у 2015 році та внесення змін до Порядку проведення індексації грошових доходів населення».
Проведення у поточному році індексації грошових доходів населення має здійснюватися після прийняття Кабінетом Міністрів України вказаної постанови.
Міністр
Н. Яресько
Лист Міністерства фінансів України “Про індексацію грошових доходів населення” від 24.06.2015 р. № 31-09010-09-8/21023

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>