Лист Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності “Щодо видачі новорічних подарунків застрахованим особам” від 29.11.2007 р. № 01-16-2583

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
ЛИСТ
від 29.11.2007 р. № 01-16-2583
Щодо видачі новорічних подарунків застрахованим особам
Розглянувши звернення з питань видачі новорічних подарунків застрахованим особам, повідомляємо.
Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням” (далі – Закон) право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги мають застраховані особи (наймані працівники), за умови сплати страхових внесків до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі Фонд). Згідно зі статтею 4 Закону це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи і час випробування та день звільнення).
Враховуючи зазначене, сезонні працівники, які на момент настання страхового випадку перебувають у трудових відносинах з роботодавцем і сплачують або на їх користь сплачуються страхові внески до Фонду, мають право на отримання дитячих новорічних подарунків для своїх дітей віком до 14 років.
Застраховані особи, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, також мають право на отримання дитячих новорічних подарунків, оскільки перебувають у трудових відносинах з роботодавцем і сплачують або на їх користь сплачуються страхові внески до Фонду.
Особи, які перебувають у відпустці без збереження заробітної плати по догляду за дитиною від трьох до шести років, не сплачують або на їх користь не сплачуються страхові внески до Фонду, тому права на отримання соціальних послуг згідно із Законом не мають.
Рішення про надання соціальних послуг (в тому числі забезпечення дитячими новорічними подарунками) за рахунок коштів Фонду приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування підприємства, установи та організації.
Заступник директора
С. Буринський
Лист Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності “Щодо видачі новорічних подарунків застрахованим особам” від 29.11.2007 р. № 01-16-2583

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>