Лист Державної служби статистики України “Щодо визначення КВЕД для торгівлі металопластиковими вікнами, дверима, гаражними ролетами, воротами” від 29.07.2014 р. № 14.5-06/512-14

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 29.07.2014 р. № 14.5-06/512-14
Щодо визначення КВЕД для торгівлі металопластиковими вікнами, дверима, гаражними ролетами, воротами
Держстат України розглянув питання щодо кодування діяльності відповідно до Класифікації видів економічної діяльності (КВЕД-2010) та повідомляє.
КВЕД-2010 є національним аналогом стандартної статистичної Класифікації видів економічної діяльності Європейського Союзу (NACE).
За КВЕД-2010 класифікують процес виробництва товарів та надання послуг, який здійснюється з використанням певних ресурсів (сировини, матеріалів, устаткування, робочої сили, технологічних процесів тощо), у результаті чого формується показник доданої вартості.
Визначення коду виду економічної діяльності здійснюється для суб’єкта в залежності від його витрат на виробництво, процесу виробництва та випуску продукції (надання послуг).
Згідно із Методологічними основами та поясненнями до позиції Класифікації видів економічної діяльності, затвердженими наказом Деркомстату від 23.12.2011 № 396, оптову торгівлю металопластиковими вікнами, дверима, ролетами, гаражними воротами класифікують у позиції 46.73 «Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням».
Роздрібну торгівлю металопластиковими вікнами, дверима, ролетами, гаражними воротами відносять до позиції 47.52 «Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах», якщо діяльність відбувається у спеціалізованому магазині. В іншому разі роздрібну торгівлю цими товарами класифікують у позиції 47.89 «Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами» або у позиції 47.91 «Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет» в залежності від місяця здійснення продажу.
Перший Заступник Голови
В.О. Піщейко
Лист Державної служби статистики України “Щодо визначення КВЕД для торгівлі металопластиковими вікнами, дверима, гаражними ролетами, воротами” від 29.07.2014 р. № 14.5-06/512-14

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>