Лист Державної податкової служби України “Про надання інформації через модеми РРО” від 28.12.2011 р. № 10653/7/22-1317/321

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.12.2011 р. № 10653/7/22-1317/321
Про надання інформації через модеми РРО

Державна податкова служба України звертає увагу на те, що норми щодо використання реєстраторів розрахункових операцій, які створюють контрольну стрічку в електронній формі, передачі копій розрахункових документів та фіскальних звітних чеків в електронному вигляді впроваджені Законом України від 2 грудня 2010 року № 2756-VI <…> та Законом України від 7 липня 2011 року № 3609-VI <…>, яким внесено зміни до Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР <…>.

Згідно із внесеними змінами суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, зобов’язані з 1 січня 2012 року передавати до органів державної податкової служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків або інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або безготівковій формі, по дротових або бездротових каналах зв’язку у порядку, що базується на технології, розробленій Національним банком України та погодженій Державною податковою службою України.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України <…> Державна податкова служба України розглянула та погодила розроблені Міністерством фінансів України зміни до Закону України від 06.07.95 р. № 265 <…>, якими передбачено, що суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або реєстратори, що створюють стрічку в друкованому вигляді, подають до 01.01.2013 р. до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв’язку інформацію, визначену абзацами 2 та 3 пункту 7 статті 3 цього Закону, на добровільних засадах.

Оскільки на сьогодні триває розробка Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі в реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних згідно з технологією, розробленою Національним банком України та погодженою Державною податковою службою України (далі – Вимоги) та Порядку передачі інформації до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв’язку на базі технології, розробленої Національним банком України та погодженої Державною податковою службою України (далі – Порядок), застосування відповідних моделей РРО, передача звітності про їх використання, а також здійснення контрольно-перевірочних заходів органами ДСП з зазначених питань неможливі.

Інформацію щодо розробки та впровадження Вимог та Порядку буде надано додатково.

Враховуючи вищевикладене, з метою уникнення соціальної напруги у суспільстві, ДПС України зобов’язує врахувати зазначену інформацію при організації контрольно-перевірочної роботи і довести її до відома суб’єктів господарювання з широким використанням засобів масової інформації, Інтернет-ресурсів, семінарів (нарад) та інше.

В. о. директора Департаменту
податкового контролю
С. Міщенко
Лист Державної податкової служби України “Про надання інформації через модеми РРО” від 28.12.2011 р. № 10653/7/22-1317/321

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>