Лист Державної податкової адміністрації України, Національного банку України “Про подання Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами” від 17.04.2003 р. № 28-311/1929-2823, № 3368/5/23-5316

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.04.2003 р. № 28-311/1929-2823,

№ 3368/5/23-5316

Про подання Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами

Національний банк України і Державна податкова адміністрація України встановлюють таку послідовність подання суб’єктами підприємницької діяльності Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами (затверджена наказом Міністерства фінансів України 25.12.95 № 207 і зареєстрована в Міністерстві юстиції України 11.01.96 за № 18/1043) та отримання ними довідки про проведення декларування за встановленою формою.
1. Декларація про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами (далі – Декларація) у двох примірниках подається до державної податкової адміністрації (інспекції) за місцезнаходженням суб’єкта підприємницької діяльності.
Один примірник залишається в державній податковій адміністрації (інспекції) для обліку та контролю, а на другому – ставиться штамп державної податкової адміністрації (інспекції) і підпис відповідальної особи державної податкової адміністрації (інспекції), до якої подано Декларацію.
2. Суб’єкт підприємницької діяльності подає Декларацію зі штампом державної податкової адміністрації (інспекції) та підписом відповідальної особи державної податкової адміністрації (інспекції) до територіального управління Національного банку України за своїм місцезнаходженням.
3. Після отримання Декларації територіальне управління Національного банку України видає довідку про проведення декларування, яка засвідчується підписом начальника (заступника начальника) територіального управління Національного банку України та відбитком печатки відповідного територіального управління.
4. Зазначену довідку суб’єкт підприємницької діяльності подає державній податковій адміністрації (інспекції), до якої попередньо була подана Декларація, для засвідчення підписом голови (начальника) відповідної державної податкової адміністрації (інспекції) або його заступника та відбитком печатки.
5. Засвідчена та скріплена печатками територіального управління Національного банку України і державної податкової адміністрації (інспекції) довідка є підставою для прийняття до митного оформлення експортно-імпортних вантажів, проведення суб’єктами підприємницької діяльності розрахунків за зовнішньоекономічними договорами через уповноважені банки України, а також здійснення інших видів зовнішньоекономічної діяльності.
Зміст цього листа довести до відома всіх суб’єктів підприємницької діяльності.
Визнати таким, що втратив чинність, спільний лист Національного банку України від 15.02.96 № 13-124/261-783 та Головної державної податкової адміністрації України від 15.02.96 № 22-100/10-948 “Щодо подання Декларації про валютні цінності, доходи та майно”.
Заступник Голови
Національного банку України                    О. В. Шлапак
Перший заступник
Голови Державної податкової
адміністрації України                                   О. І. Шитря
Лист Державної податкової адміністрації України, Національного банку України “Про подання Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами” від 17.04.2003 р. № 28-311/1929-2823, № 3368/5/23-5316

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>