Лист Державної казначейської служби України “Щодо відшкодування витрат, пов’язаних з проведенням експертизи” від 05.07.2013 р. № 17-08/1294-14975

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 05.07.2013 р. № 17-08/1294-14975
 
<…> Державна казначейська служба України розглянула лист <…> щодо надання роз’яснень та в межах компетенції повідомляє.
Відповідно до підпункту 6 пункту 4 Положення про Державну службу України з лікарських засобів, затвердженого Указом Президента України від 08.04.2011 № 440/2011, Державна служба України з лікарських засобів відповідно до покладених на неї завдань відбирає в установленому порядку зразки лікарських засобів і медичних виробів для перевірки їх якості.
Статтею 16 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” визначено, що витрати, пов’язані з відбором, доставкою та проведенням експертизи (випробування) зразків продукції, фінансуються за рахунок органу державного нагляду (контролю).
У разі підтвердження результатами експертизи (випробування) факту порушення суб’єктом господарювання вимог законодавства суб’єкт господарювання відшкодовує витрати на проведення експертизи (випробування) в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Порядком відшкодування суб’єктом господарювання витрат, пов’язаних з проведенням експертизи (випробування) зразків продукції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 № 1279, зазначено, що орган державного нагляду (контролю) в тижневий строк після ознайомлення суб’єкта господарювання з висновком експертизи, під час проведення якої встановлено факт порушення вимог законодавства, готує документи, що підтверджують витрати, пов’язані з проведенням експертизи, та надсилає їх суб’єкту господарювання.
Суб’єкт господарювання в тижневий строк з моменту надходження зазначених документів зобов’язаний відшкодувати органу державного нагляду (контролю) витрати, пов’язані з проведенням експертизи.
Кошти, отримані органом державного нагляду (контролю) в результаті відшкодування суб’єктом господарювання пов’язаних з проведенням експертизи витрат, перераховуються до державного бюджету (пункти 2, 4).
Ураховуючи вищевикладене, відшкодування витрат, пов’язаних з проведенням експертизи, має зараховуватись на реєстраційний рахунок органу державного нагляду (контролю), з якого було проведено платежі, з подальшим перерахуванням до державного бюджету.
Перший заступник Голови                                                   О. Даневич
Лист Державної казначейської служби України “Щодо відшкодування витрат, пов’язаних з проведенням експертизи” від 05.07.2013 р. № 17-08/1294-14975

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>