Лист Державної казначейської служби України “Щодо застосування кодів економічної класифікації видатків при перерахуванні відшкодування вартості харчування спортсменам і тренерам” від 29.07.2015 р. № 14-09/625-19726

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 29.07.2015 р. № 14-09/625-19726
Щодо застосування кодів економічної класифікації видатків при перерахуванні відшкодування вартості харчування спортсменам і тренерам
Державна казначейська служба України розглянула лист <…> щодо застосування кодів економічної класифікації видатків при перерахуванні відшкодування вартості харчування спортсменам і тренерам та в межах компетенції повідомляє.
Згідно з Порядком забезпечення харчування за рахунок коштів державного бюджету учасників спортивних заходів державного та міжнародного рівня, що проводяться на території України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18.09.2013 р. № 689 (далі – Порядок), видатки на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів здійснюються в межах та за рахунок бюджетних коштів (п. 4).
Грошова добова норма витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів затверджується Мінмолодьспортом за погодженням з Мінфіном (п. 5 Порядку).
Організатор, що проводить спортивні заходи, укладає угоди про надання послуг із забезпечення харчуванням учасників таких заходів за безготівковим розрахунком з базою олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки або закладом громадського харчування з урахуванням їх місцезнаходження (пункт 6 Порядку).
Забезпечення харчуванням спортсменів національних збірних команд з видів спорту та їх тренерів під час участі у навчально-тренувальних зборах, фізкультуро-оздоровчих, спортивних заходах з видів спорту інвалідів, зборах та таборах з фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів, визначених у пункті 2 Порядку, здійснюється відповідно до грошових добових норм, визначених згідно з пунктом 5 Порядку, та добових норм і коефіцієнтів, зокрема, шляхом перерахування бюджетних коштів на власні платіжні картки спортсменів і тренерів, які забезпечують себе харчуванням самостійно, з дотриманням встановленого режиму та раціону харчування (п. 7 Порядку).
Оплата послуг з харчування на період проведення заходу; оплата (відшкодування) проїзду, добових, проживання та інших витрат відповідно до законодавства тренерів, суддів, інших учасників навчально-тренувальних зборів, змагань, олімпіад, молодіжних, фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, наукових конференцій тощо, які надають послуги відповідно до укладених угод, відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 р. № 333, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 27.03.2012 р. за № 456/20769, проводиться за кодом економічної класифікації видатків 2240 “Оплата послуг (крім комунальних)” (пп. 2.2.4-3, 24).
Компенсаційні виплати, які здійснюються згідно з законодавством, проводяться за тим КЕКВ, за яким заплановані видатки.
Крім того, звертаємо увагу, що відповідно до п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18.09.2013 р. № 689 “Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів державного та міжнародного рівня” Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям необхідно розробити та затвердити для учасників спортивних заходів місцевого рівня, спортсменів шкіл вищої спортивної майстерності, центрів олімпійської підготовки норми витрат на харчування, лікарські засоби та вироби медичного призначення і відповідні порядки.
Перший заступник Голови
В. Дуда
Лист Державної казначейської служби України “Щодо застосування кодів економічної класифікації видатків при перерахуванні відшкодування вартості харчування спортсменам і тренерам” від 29.07.2015 р. № 14-09/625-19726

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>