Лист Державної казначейської служби України “Щодо реквізитів рахунків для зарахування плати за видачу ліцензії” від 10.06.2015 р. № 14-05/383-16599

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 10.06.2015 р. № 14-05/383-16599
Щодо реквізитів рахунків для зарахування плати за видачу ліцензії
Державна казначейська служба України у зв’язку зі зверненням Державної регуляторної служби України щодо надання інформації про реквізити рахунків для зарахування плати за видачу ліцензії (лист від 29.05.2015 № 3681, що додається (див. окремо в базі)) звертається з такого питання.
Статтею 14 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” (далі – Закон), який набирає чинності 28.06.2015, встановлено, що за видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі однієї мінімальної заробітної плати, виходячи з розміру мінімальної заробітної плати, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії, якщо інший розмір плати не встановлений законом.
Плата за видачу ліцензії, що видана органом ліцензування, який є центральним органом виконавчої влади або державним колегіальним органом, зараховується до Державного бюджету України.
Плата за видачу ліцензії, що видана органами ліцензування, які є місцевими органами виконавчої влади, зараховується до відповідного місцевого бюджету.
З метою надання реквізитів рахунків для зарахування плати за видачу ліцензії, Державна казначейська служба України просить у найкоротший термін надати роз’яснення, за якими кодами класифікації доходів бюджету повинні обліковуватись надходження до державного та місцевих бюджетів плати за видачу ліцензії, визначеної Законом.
Перший заступник Голови
В.П. Дуда
Лист Державної казначейської служби України “Щодо реквізитів рахунків для зарахування плати за видачу ліцензії” від 10.06.2015 р. № 14-05/383-16599

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>