Лист Державної фінансової інспекції України “Щодо розмірів витрат на відрядження, включених до вартості будівництва” від 15.04.2015 р. № 04-18/460

ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 15.04.2015 р. № 04-18/460
Щодо розмірів витрат на відрядження, включених до вартості будівництва
Держфінінспекція України розглянула надіслане листом <…> проблемне питання, яке виникло під час проведення ревізії використання коштів <…>, та повідомляє наступне.
Держфінінспекцією <…> піднято питання щодо законності включення підрядною будівельною організацією до актів виконаних робіт витрат на відрядження у розмірах більших, ніж передбачені законодавством, при наявності твердої договірної ціни.
З даного питання повідомляємо, що пунктом 3.3.9 ДБН Д.1.1-1-2000 “Правила визначення вартості будівництва”, затверджених наказом Мінрегіонбуду від 27.08.2000 р. № 174 <…> визначено, що за твердої ціни взаєморозрахунки проводяться на підставі виконаних обсягів робіт та їхньої вартості, визначеної в договірній ціні.
Визначена договірною ціною величина коштів на відрядження служить лімітом для оплати понесених відповідних витрат.
Слід вказати, що витрати на виробничі відрядження лінійних інженерно-технічних працівників, яких відправлено для управління виробничими бригадами робітників в інший населений пункт на період будівництва об’єкта, визначаються окремими розрахунками і погоджуються замовником в договірній ціні в складі загальновиробничих витрат.
Разом з цим звертаємо увагу, що Порядок перевірки витрат на відрядження визначено пп. 9.5.6 Методичних рекомендацій з проведення державною контрольно-ревізійною службою ревізій використання коштів на будівництво, затверджених наказом ГоловКРУ від 27.02.2009 р. № 39.
Направляється для використання в роботі під час проведення контрольних заходів та кваліфікації встановлених порушень.
Заступник Голови
М. Диба
Лист Державної фінансової інспекції України “Щодо розмірів витрат на відрядження, включених до вартості будівництва” від 15.04.2015 р. № 04-18/460

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>